REKLAMA
REKLAMA

Rzadki wyczyn : 4 gole w 6 minut !

Udostępnij :
3397-Rzadki_wyczyn_4_gole_w_6_minut

Rzadki wyczyn : 4 gole w 6 minut !

W sobotę, w pierwszy dzień majowego weekendu rozegrano 19 kolejkę spotkań o mistrzostwo klasy A. W jednym z meczów spotkały się drużyny Gromu Miedźno i Polonii Unii Widzów. Mecz wyglądający jak każdy w tej
klasie rozgrywkowej miał jednak w swoim przebiegu wydarzenie godne odnotowania. Doszło w nim do swoistego rekordu, którego autorem został napastnik gospodarzy Piotr Morawiec.

W sobotę, w pierwszy dzień majowego weekendu rozegrano 19 kolejkę spotkań o mistrzostwo klasy A. W jednym z meczów spotkały się drużyny Gromu Miedźno i Polonii Unii Widzów. Mecz wyglądający jak każdy w tej klasie rozgrywkowej miał jednak w swoim przebiegu wydarzenie godne odnotowania. Doszło w nim do swoistego rekordu, którego autorem został napastnik gospodarzy Piotr Morawiec.Piłkarz ten popisał się niecodzienną skutecznością uzyskując w meczu pięć goli. Wydarzenie to jest tym bardziej niecodzienne, gdyż cztery trafienia zaliczył w przeciągu sześciu minut. Swoisty festiwal strzelecki rozpoczął w 46 minucie meczu, a zakończył w 51. Ciekawostką jest też to, że w ostatnim meczu rozegranym na własnym boisku z drużyną Warty Zawada trzy razy wpisał się na listę strzelców. Piotr Morawiec w rozgrywkach na szczeblu A Klasowym ma w swoim dorobku 18 strzelonych goli.

REKLAMA