REKLAMA
REKLAMA

Zaczynają się III-ligowe emocje !

Udostępnij :
3783-Zaczynaja_sie_III_ligowe_emocje

Zaczynają się III-ligowe emocje !

W sobotę początek rozgrywek w III lidze. Wśród 16 drużyn są 3 „nasze” : Victoria Częstochowa, Orzeł Psary/Babienica i MKS Myszków.

W sobotę początek rozgrywek w III lidze. Wśród 16 drużyn są 3 „nasze” : Victoria Częstochowa, Orzeł Psary/Babienica i MKS Myszków.III-ligowe rozgrywki powinny być w tym sezonie bardzo ciekawe. W wielu drużynach nastąpiły istotne zmiany kadrowe i trudno wskazać zdecydowanego faworyta do awansu do II ligi. Pierwsze kolejki powinny pokazać, które zespoły będę się liczyć w grze o czołowe lokaty.

W I kolejce mamy od razu pierwsze „derby regionu”. W Psarach/Babienicy przemeblowana przez trenera Andrzeja Kobiałkę drużyna Orła podejmować będzie beniaminka MKS Myszków. Trener Krzysztof Całus stworzył ciekawy zespół i myszkowianie mogą sprawić niejedną niespodziankę w III lidze. Mecz Orła z MKS-em powinien dostarczyć kibicom wielu emocji.

Częstochowska Victoria zacznie sezon wyjazdowym meczem u innego III-ligowego beniaminka Oderki Opole. Jak to bywa w takich meczach z beniaminkami gra się bardzo trudno i piłkarzy z ul. Krakowskiej prowadzonych przez trenera Artura Minkinę czeka bardzo trudny mecz.

– Zobacz zestaw par I kolejki III ligi – gr. opolsko-śląska

REKLAMA