IV liga – Zacięte „derby” w Kamienicy Polskiej

3897-IV_liga_Zaciete_derby_w_Kamienicy_Polskiej

6 goli obejrzeli kibice w Kamienicy Polskiej w zaciętym meczy derbowym. Z wygranej cieszyli się goście.. Mimo trudnych warunków (grząskie i śliskie boisko) mecz mógł się podobać. Zawodnicy walczyli na całej długości i szerokości boiska, a tempo meczu „siadło” dopiero w końcówce.

6 goli obejrzeli kibice w Kamienicy Polskiej w zaciętym meczy derbowym. Z wygranej cieszyli się goście.. Mimo trudnych warunków (grząskie i śliskie boisko) mecz mógł się podobać. Zawodnicy walczyli na całej długości i szerokości boiska, a tempo meczu „siadło” dopiero w końcówce.Gospodarze kolejny raz grali bez szczęścia bo do przerwy mieli kilka okazji ale oprócz gola z rzutu wolnego nic więcej nie chciało wpaść do bramki gości. Po przerwie ograni w IV lidze częstochowianie wypunktowali beniaminka.

LKS Kamienica Polska _ KS Włodar Częstochowa 2:4 (1:1) Gole strzelili : Cianciara 2 (dla Kamienicy) oraz Kurpios 2, Trzaska i D.Wiśniowski (dla KS Włodar)

W drugim meczu derbowym w tej kolejce Olimpia Truskolasy wygrała 3:0 z Zielonymi Żarki

Skra-Wadrox Częstochowa pod wodzą nowego trenera Daniela Wojtasza wysoko bo 4:1 wygrała ze Slavią Ruda Śląska

Unia Rędziny niestety przegrała z Sarmacją Będzin 2:4. Wychodzi na to, że piłkarze Unii lepiej grają na wyjazdach jak …. u siebie czyli na stadionie Rakowa.