Raków rozbił Polonię!

3943-Rakow_rozbil_Polonie

To był prawdziwy pogrom! Raków pokonał w Słubicach miejscową Polonię aż 5-0! W ciągu tygodnia w trzech meczach zdobył 7 punktów dzięki czemu drużyna Jerzego Brzęczka jest co raz wyżej w tabeli!

To był prawdziwy pogrom! Raków pokonał w Słubicach miejscową Polonię aż 5-0! W ciągu tygodnia w trzech meczach zdobył 7 punktów dzięki czemu drużyna Jerzego Brzęczka jest co raz wyżej w tabeli!Pojedynek w Słubicach rozpoczął się dla Rakowa niezbyt szczęśliwie. Przed meczem kontuzji nabawił się Maciej Szramowiat, którego musiał zastąpić Mateusz Kos. Później już jednak podopieczni Jerzego Brzęczka mieli tylko powody do radości. Bohaterem pierwszej połowy był Łukasz Brondel, który po zdobyciu w środę zwycięskiej bramki w Wałbrzychu kontynuuje strzelecką passę. W Słubicach w ciągu 3 minut zdobył dwie bramki, pierwszą w 26 minucie, kolejną w 28 minucie. Taki układ spotkania pozwolił czerwono-niebieskim spokojnie kontrolować przebieg meczu i groźnie kontrować. W drugiej odsłonie kolejne ciosy zadali Mateusz Zachara, wprowadzony na plac kilka minut wcześniej Marcin Czerwiński oraz kolejny zmiennik – Adrian Świerk. Dla Zachary był to już 7 gol w sezonie, najskuteczniejszy zawodnik Rakowa jest także w czołówce strzelców ligi. Jest to drugie wyjazdowe zwycięstwo „czerwono-niebieskich” i drugie z rzędu. Rakowiacy mają 14 punktów na koncie, a za tydzień w sobotę podejmować będą na własnym boisku Bałtyk Gdynia, podbudowani dzisiejszym wysokim zwycięstwem z pewnością będą chcieli podtrzymać dobrą serię. Zapraszamy już dzisiaj do przybycia za tydzień na stadion przy ulicy Limanowskiego.