Sensacja w Kamienicy Polskiej i … Skra nowym liderem ! [FOTO]

3946-Sensacja_w_Kamienicy_Polskiej_i_Skra_nowym_liderem_FOTO

Do sporej niespodzianki doszło w 8 kolejce IV ligi w Kamienicy Polskiej.

Do sporej niespodzianki doszło w 8 kolejce IV ligi w Kamienicy Polskiej.LKS Kamienica Polska w sobotnie popołudnie stanęła przed bardzo trudnym zadaniem. Rywalem był lider tabli po 7 kolejkach Szczakowianka Jaworzno. Goście do tego meczu byli jedynym zespołem, który jeszcze nie przegrał meczu w rozgrywkach. Po zakończeniu meczu w Kamienicy Polskiej wszystko się zmieniło. Gospodarze cieszyli się z pierwszej wygranej w IV lidze na własnym boisku, dla gości porażka oznaczała utratę fotelu lidera. Sam mecz w Kamienicy Polskiej był niezłym IV-ligowym spektaklem. Było dużo walki i zaangażowania, a gospodarze w swoich poczynaniach byli bardzo zdeterminowani aby z tak trudnym rywalem pokazać się z jak najlepszej strony. I opłaciło się tak ambitnie grać do ostatnich minut meczu. W tym meczu nie było zbyt wielu klarownych sytuacji, a w 89 minucie kontra gospodarzy była przedniej jakości i na wagę 3 punktów. Sytuację sam na sam z bramkarzem Szczakowianki wykorzystał Rafał Czerwiński i niespodzianka dużego kalibru stała się faktem. Z wygranej LKS Kamienica Polska mogli także cieszyć się piłkarze częstochowskiej Skry-Wadrox. Skra wygrała trzeci mecz z rzędu i została nowym liderem tabeli.

LKS Kamienica Polska – Szczakowianka Jaworzno 1:0 (0:0) 89 min. 1:0 Rafał Czerwiński

LKS Kamienica Polska : Kuczera, Żebrowski, Radecki, Ciekot (51′ Dobosz), Milczarek, Cianciara (82′ Skwarczyński), Błaszczyk, Czerwiński, Piaszczyk (82′ Wojtyto), Dynus, Sosenkiewicz