REKLAMA
REKLAMA

III liga – „derby” w Myszkowie !

Udostępnij :
4063-III_liga_derby_w_Myszkowie

III liga – „derby” w Myszkowie !

Nieźle radzący sobie MKS Myszków i słabo spisująca się w rozgrywkach częstochowska Victoria tym razem zagrają pomiędzy sobą o III-ligowe punkty

Nieźle radzący sobie MKS Myszków i słabo spisująca się w rozgrywkach częstochowska Victoria tym razem zagrają pomiędzy sobą o III-ligowe punktyMKS Myszków spisuje się w rozgrywkach nieźle jak przystało na beniaminka. Victoria Częstochowa niestety od początku sezonu nie może złapać właściwego rytmu i efekt jest taki, że po 11 kolejkach piłkarze z ul. Krakowskiej są dopiero na 14 miejscu w tabeli. Tym razem o III ligowe punkty oba zespoły zagrają ze sobą w Myszkowie i …. faworytem meczu są gospodarze. Victoria niebezpiecznie traci dystans do drużyn przed nią w tabeli i musi po prostu zagrać o zwycięstwo. To może być niezwykle zacięty i ciekawy mecz.

Trzeci z „naszych” III-ligowych zespołów Orzeł Psary/Babienica zagra u siebie z Rozwojem Katowice w którym trenerem jest …… Mirosław Smyła bardzo dobrze znany w Psarach/Babienicy. To właśnie pod jego wodzą Orzeł z częstochowskiej „okręgówki” awansował najpierw do IV, a później do III ligi.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 12 kolejki III ligi opolsko-śląskiej

REKLAMA