Piłkarze Rakowa przegrali w Gdyni z Bałtykiem.

4666-Pilkarze_Rakowa_przegrali_w_Gdyni_z_Baltykiem

Piłkarze Rakowa przegrali w Gdyni z Bałtykiem 1:2, ale z przebiegu gry nie zasłużyli na porażkę. Bramkę dla czerwono–niebieskich strzelił w drugiej połowie Kamil Witczyk, dla którego było to czwarte trafienie w tym sezonie.Gdynia, 10. maja – godz. 18:00

BAŁTYK GDYNIA – RAKÓW 2:1 (1:0)

1:0 Kudyba (3, asysta Michałek)

1:1 Witczyk (59, bez asysty)

2:1 Łuczak (63, bez asysty)

SĘDZIOWAŁ: Piotr Gałązka. ŻÓŁTE KARTKI: Malicki (Bałtyk) – Ceglarz, Hyra (Raków). WIDZÓW: 400.

BAŁTYK: Matysiak – Lemanek, Benkowski (39. Drzymała), Martyniuk, Król – Granosik, Dettlaff, Michałek, Łuczak (90. Grembocki) – Kaszuba (59. Malicki), Kudyba (74. Lilo).

RAKÓW: Szramowiat – P. Kowalczyk, Pluta, Hyra, Łysek (59. Górecki) – Ł. Kowalczyk (46. Ogłaza) – Witczyk, Kmieć (46. Lenartowski), Nocuń (75. D. Świerk), Gajos – Ceglarz.

– Zobacz aktualną tabelę II ligi gr. zachodniej !