II liga : Chojniczanka – Raków 2:1 (1:0)

4966-II_liga_Chojniczanka_Rakow_2_1_1_0

Piłkarze Rakowa, remis w Chojnicach mieli na wyciągnięcie ręki! Bramka, która przesądziła o zwycięstwie gospodarzy padła w doliczonym czasie gry. Dla czerwono – niebieskich trafił Krzysztof Napora w 66. minucie.

Piłkarze Rakowa, remis w Chojnicach mieli na wyciągnięcie ręki! Bramka, która przesądziła o zwycięstwie gospodarzy padła w doliczonym czasie gry. Dla czerwono – niebieskich trafił Krzysztof Napora w 66. minucie.Chojnice, 13. sierpnia – godz. 17:00CHOJNICZANKA – RAKÓW 2:1 (1:0)1:0 Pieczara (9, asysta Marynowicz)1:1 Napora (66, bez asysty)2:1 Steinke (90, asysta Ligienza)

SĘDZIOWAŁ: Marcin Liana (Bydgoszcz). ŻÓŁTE KARTKI: Steinke, Kaźmierowski, Hajdamowicz, Posmyk (Chojniczanka) – Orzechowski (Raków). CZERWONA KARTKA: Hyra (Raków). WIDZÓW: 1500.

CHOJNICZANKA: Kołba – Mikołajczyk, Steinke, Jakosz, Marynowicz (86. Ligienza) – Parzy, Posmyk, Pieczara, Atanackovic (56. Hajdamowicz) – Kaźmierowski (71. Gregorek), Trojanowski (69. Tarnowski).

RAKÓW: Szramowiat – Mastalerz, Pluta, Hyra, P. Kowalczyk – Orzechowski – Witczyk (46. M. Czerwiński), Kmieć, Gajos (83. Ł. Kowalczyk) – R. Czerwiński (62. Napora)– Rokosa (57. Kyzioł).