Turniej Czterech Narodów: POLSKA – WŁOCHY 1:2

5076-Turniej_Czterech_Narodow_POLSKA_WLOCHY_1_2

Niestety nie udało się naszym młodzieżowym reprezentantom pokonać swoich rówieśników ze słonecznej Italii. Mecz był ciekawy, wyrównany i gdyby w pierwszej połowie Polacy sami nie wbili sobie bramki to kto wie jakim wynikiem by się zakończył. Mimo kapryśnej pogody na Miejskim Stadionie Piłkarskim „Raków” zjawiło się sporo kibiców.Turniej Czterech Narodów: POLSKA – WŁOCHY 1:2 (0:1)Bramki: (Świerczok 48 min. — Hołota 28 min. /samobójcza/, Pettinari 52 min.)

Polska: Skorupski – Szałek, Mroziński, Zajdler, Wszołek, Błąd (Pietrzak), Nowosielski, Wolski (Bereszyński), Kamiński, Hołota Mikoda), Świerczok.

Włochy: Iacobucci – De Sciglio, Frascatore (Favalli), Vivani, Suagher, Sini, Pettinari (Ardizzone), Spezzani, Beretta (Longo), Laribi, Dumitru.