Futsal Kobiet – wygrana Gola na dobry początek 2012 roku

5480-Futsal_Kobiet_wygrana_Gola_na_dobry_poczatek_2012_roku

W meczu trzeciej kolejki I Ligi Futsalu Kobiet częstochowski Gol pokonał na własnym terenie drużynę Strzelca Gorzyczki 9:2.

W meczu trzeciej kolejki I Ligi Futsalu Kobiet częstochowski Gol pokonał na własnym terenie drużynę Strzelca Gorzyczki 9:2.Biało – niebieskie za sprawą dwóch trafień Renaty Uchnast, oraz jednym Marty Matelowskiej, Aleksandry Jędrak, Pauliny Rokosy oraz Kamili Kmiecik schodziły na przerwę z wynikiem 6:1. Dodajmy że wynik mógłby być wyższy jednak tego dnia doskonale w bramce przyjezdnych spisywała się Aleksandra Anisko.

W drugiej odsłonie spotkania zawodniczki prowadzone przez trenera Mariusza Ilnickiego postawiły cięższe warunki gry co sprawiło iż gra znacznie się wyrównała. W tej części spotkania kibice zgromadzeni w hali Akademickiego Centrum Sportowego AJD byli świadkami tylko czterech trafień. Trzy z nich za sprawą Justyny Maziarz wzmocniły konto strzeleckie naszej drużyny. W ostatniej minucie spotkania bramkę naszego zespołu zdobyła Kamczyk Ewelina która ostatecznie ustaliła wynik spotkania na 9:2.

Wynik spotkania może cieszyć naszą drużynę gdyż zwycięstwo to znacznie przybliżyło nas do awansu do półfinału.

07.01.2012 16:00, CzęstochowaGol Częstochowa – Strzelec Gorzyczki 9:2 (6:1)Bramki:1:0 Matelowska 3’2:0 Jędrak 7’3:0 Uchnast 10’4:0 Uchnast 11’5:0 Rokosa 13’6:0 Kmiecik 16’6:1 Król 19’7:1 Maziarz 33’8:1 Maziarz 37’9:1 Maziarz 39’9:2 Kamczyk 39’

Żółta kartka: Kaletka 31’ (Strzelec)

Strzelec Gorzyczki1.Anisko – 2.Polnik, 3.Kamczyk, 5.Mrozek, 7.Jaskółka, 8.Gałuszka, 9.Tlałka, 10.Szymanowska, 19.Król, 20.Skrzypek, 72.KaletkaTrener: Ilnicki Mariusz, Kierownik: Grabiec Monika

Gol Częstochowa1.Klabis – 2.Maziarz, 5.Bąk, 7.Di Giusto, 8.Kmiecik, 13.Uchnast, 14.Jędrak, 20.Jeziorska, 22.Sobczak, 26.Matelowska, 28.Rokosa, 32.Nowakowska ATrener: Seifryd Włodzimierz, Bodziachowski Włodzimierz