Sparingowy weekend z mrozem w tle !

Udostępnij :
5636-Sparingowy_weekend_z_mrozem_w_tle

Sparingowy weekend z mrozem w tle !

Minusowe temperatury zapowiadane na ten weekend to znak, że piłkarzom przyjdzie grać sparingi w trudnych warunkach. Nie wiadomo też czy wszystkie zaplanowane mecze dojdą do skutku.

Minusowe temperatury zapowiadane na ten weekend to znak, że piłkarzom przyjdzie grać sparingi w trudnych warunkach. Nie wiadomo też czy wszystkie zaplanowane mecze dojdą do skutku.Oto plany sparingowe drużyn z regionu na weekend 11/12 lutego :

Sobota 11-02-2012

10:00 LKS Kamienica Polska – Zawisza Pajęczno (sztuczne boisko w Cz-wie ul. Starzyńskiego) 11:00 Pilica Koniecpol – Pogoń Kamyk (mecz w Zawierciu na sztucznym boisku)

11:00 Olimpia Huta Stara – Grom Cykarzew

11:00 Skra Częstochowa – Wyzwolenie Chorzów (stadion – ul.Loretańska)

11:00 Raków Częstochowa -Victoria Częstochowa (sztuczne boisko na Rakowie) 13:00 Unia Rędziny – Orkan Rzerzęczyce (stadion – ul.Loretańska)

13:00 Raków II Częstochowa – Zieloni Żarki (sztuczne boisko na Rakowie)

14:00 Pogoń Blachownia- Żwirex Hadra

14:30 Błękitni Aniołów – GLKS Gmina Kłomnice

14:30 Grom Miedźno – Maraton Waleńczów

17:00 Liswarta Popów – Częstochówka – Parkitka (sztuczne boisko na Rakowie)

19:00 Junior Szarlejka – Grom Poczesna (sztuczne boisko na Rakowie)

? Sokół Olsztyn – Lotnik Kościelec

? Sokół Wręczyca – Błękitni Libidza

? MLKS Woźniki -Gwarek Zabrze (Jun.Starsi)

? Znicz Kłobuck – Mechanik Radomsko

? Amator Golce – LKS Sieraków Śląski

? Liswarta Krzepice – Śląsk Koszęcin

? Nitron Krupski Młyn – Orzeł Pawonków

? KS Panki – OKS Olesno

Niedziela 12-02-2012

11:00 Skra II Częstochowa – Płomień Kuźnica Marianowa (stadion – ul.Loretańska)

12:00 Małapanew Ozimek – Sparta Lubliniec

15:00 Orzeł Kiedrzyn – Polonia Poraj (sztuczne boisko w Cz-wie ul. Starzyńskiego)

15:00 Sparta Szczekociny – Jura Niegowa (sztuczne boisko – Zawiercie)

18:00 Oksza Łobodno – KS Panki (sztuczne boisko w Cz-wie ul. Starzyńskiego)

17:00 Warta Zawada – Alkas Aleksandria

? Iskra Mokrzesz – Huragan Jezioro

? Unia Kalety – Jedność Boronów

? MKS Myszków – Żelisławice