7-8 letni adepci futbolu grali o Puchar Orła w Blachowni

Udostępnij :
5648-7_8_letni_adepci_futbolu_grali_o_Puchar_Orla_w_Blachowni

7-8 letni adepci futbolu grali o Puchar Orła w Blachowni

Turniej Halowy o ,,Puchar Orła 2012” dla chłopców z rocznika 2004/2005 odbył się w hali sportowej w Blachowni. Organizatorem imprezy był klub UKS Orlik Blachownia

Turniej Halowy o ,,Puchar Orła 2012” dla chłopców z rocznika 2004/2005 odbył się w hali sportowej w Blachowni. Organizatorem imprezy był klub UKS Orlik Blachownia Jak ustalili organizatorzy nie była prowadzona klasyfikacja końcowa turnieju, a wygranymi imprezy były wszystkie uczestniczące zespoły w zmaganiach.

Uczestnicy:

Rocznik 2004/2005

1.Chemik Kędzierzyn-Koźle

2.Gwiazda I Ruda Śląska

3.Raków Częstochowa

4.Gmina I Konopiska

5.Gmina II Konopiska

6.Znicz Kłobuck

7.Herkules Kochanowice

8.Odra Opole

9.SKS Piast Strzelce Opolskie

10.Gwiazda II Ruda Śląska

11.Orlik I Blachownia

12.Orlik II Blachownia

Wyniki Turnieju Halowego ,,Puchar Orła 2012” rocznik 2004/2005 – 12.02.2012 Blachownia

Orlik I Blachownia – Gmina Konopiska I 0:0

Gmina Konopiska II – Gwiazda I Ruda Śląska 0:12

Raków Częstochowa – Znicz Kłobuck 1:3

Chemik Kędzierzyn-Koźle- Orlik II Blachownia 1:0

Gwiazda II Ruda Śląska – Piast Strzelce Opolskie 3:0

Odra Opole – Herkules Kochanowice 0:0

Orlik I Blachownia – Gwiazda I Ruda Śląska 1:0

Gmina Konopiska II – Znicz Kłobuck 0:1

Gmina Konopiska I – Odra Opole 0:1

Raków Częstochowa – Piast Strzelce Opolskie 0:0

Gwiazda II Ruda Śląska – Orlik II Blachownia 5:0

Chemik Kędzierzyn-Koźle– Herkules Kochanowice 1:0

Orlik I Blachownia – Znicz Kłobuck 0:1

Gmina Konopiska I – Gwiazda II Ruda Śląska 0:2

Gmina Konopiska II – Piast Strzelce Opolskie 0:2

Gwiazda I Ruda Śląska – Chemik Kędzierzyn-Koźle 1:1

Raków Częstochowa – Orlik II Blachownia 1:0

Znicz Kłobuck – Odra Opole 0:2

Gwiazda II Ruda Śląska – Herkules Kochanowice 1:1

Orlik I Blachownia – Piast Strzelce Opolskie 0:0

Gmina Konopiska I – Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:3

Gmina Konopiska II – Orlik II Blachownia 0:0

Gwiazda I Ruda Śląska – Odra Opole 0:0

Raków Częstochowa – Herkules Kochanowice 0:1

Znicz Kłobuck – Chemik Kędzierzyn-Koźle 0:0

Orlik I Blachownia – Orlik II Blachownia 2:2

Piast Strzelce Opolskie – Odra Opole 0:1

Gmina Konopiska II – Herkules Kochanowice 0:1

Gwiazda I Ruda Śląska – Gwiazda II Ruda Śląska 0:3

Gmina Konopiska I – Raków Częstochowa 0:2

Chemik Kędzierzyn-Koźle– Piast Strzelce Opolskie 0:0

Orlik II Blachownia – Odra Opole 0:4

Orlik I Blachownia – Herkules Kochanowice 0:1

Znicz Kłobuck – Gwiazda II Ruda Śląska 0:2

Gmina Konopiska I – Gmina Konopiska II 0:1

Gwiazda I Ruda Śląska – Raków Częstochowa 1:3