Kolejny Turniej dla Orlików (r. 2001 i młodsi)

Udostępnij :
5656-Kolejny_Turniej_dla_Orlikow_r_2001_i_mlodsi

Kolejny Turniej dla Orlików (r. 2001 i młodsi)

Już w najbliższą niedzielę 19 lutego odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików (r.2001 i młodsi) o Puchar Rady Nadzorczej RKS Raków S.A., który odbędzie się w Hali Sportowej w Olsztynie przy
ulicy Zielonej.

Już w najbliższą niedzielę 19 lutego odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików (r.2001 i młodsi) o Puchar Rady Nadzorczej RKS Raków S.A., który odbędzie się w Hali Sportowej w Olsztynie przy ulicy Zielonej.Organizatorem zmagań młodych adeptów futbolu jest klub RKS Raków Częstochowa.

W imprezie weźmie udział 12 zespołów które zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne które swoje spotkania rozegrają systemem każdy z każdym. W dalszej części zostaną rozegrane półfinały oraz mecze o miejsca .Początek niedzielnego turnieju został zaplanowany na godzinę 9.00 a finał organizatorzy przewidzieli na godzinę 17.40 , czas trwania jednego meczu został ustalony na 12 minut. O przygotowaniach do niedzielnych zmagań można również przeczytać na oficjalnej stronie turnieju rakowrncup.manifo.com

Uczestnicy:

1.Stadion Śląski Chorzów

2.ESBANK RAP Radomsko

3.Warta Zawiercie

4.Zagłębie Sosnowiec

5.Sprint Katowice

6.MUKP Dąbrowa Górnicza

7.Promotor Zabrze

8.Polonia Środa Śląska

9.LKS Omega Kleszczów

10.KS APN Częstochowa

11.Sokół Olsztyn

12.RKS Raków Częstochowa S.A (gospodarz turnieju)

Podział na grupy:

GRUPA A

1. OMEGA Kleszczów

2. SOKÓŁ Olsztyn

3. ZAGŁĘBIE Sosnowiec

4. RKS RAKÓW Częstochowa

5. MUKP Dąbrowa Górnicza

6. WARTA Zawiercie

GRUPA B

1. KS APN Częstochowa

2. ESBANK RAP Radomsko

3. SPRINT Katowice

4. STADION Śląski Chorzów

5. POLONIA Środa Śląska

6. PROMOTOR Zabrze

Harmonogram turnieju:

1 A 09:00 OMEGA KLESZCZÓW – SOKÓŁ OLSZTYN

2 B 09:14 APN CZ-WA – RAP RADOMSKO

3 A 09;28 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – RAKÓW CZ-WA

4 B 09:42 SPRINT KATOWICE – STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

5 A 09:56 MUKP DĄBROWA G. – WARTA Zawiercie

6 B 10:10 POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – PROMOTOR ZABRZE

7 A 10:24 OMEGA KLESZCZÓW – RAKÓW CZ-WA

8 B 10:38 APN CZ-WA – STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

9 A 10:52 SOKÓŁ OLSZTYN – MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

10 B 11:06 RAP RADOMSKO – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

11 A 11:20 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC– WARTA Zawiercie

12 B 11:34 SPRINT KATOWICE – PROMOTOR ZABRZE

13 A 11:48 OMEGA KLESZCZÓW – MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

14 B 12:02 APN CZ-WA – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

15 A 12:16 SOKÓŁ OLSZTYN – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

16 B 12:30 RAP RADOMSKO – SPRINT KATOWICE

17 A 12:44 RAKÓW CZ-WA – WARTA Zawiercie

18 B 12:58 STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – PROMOTOR ZABRZE

19 A 13:12 OMEGA KLESZCZÓW – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

20 B 13:26 APN CZ-WA – SPRINT KATOWICE

21 A 13:40 SOKÓŁ OLSZTYN – WARTA Zawiercie

22 B 13:54 RAP RADOMSKO – PROMOTOR ZABRZE

23 A 14:08 RAKÓW CZ-WA – MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

24 B 14:22 STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – POLONIA ŚRODA ŚL.

25 A 14:36 OMEGA KLESZCZÓW – WARTA Zawiercie

26 B 14:50 APN CZ-WA – PROMOTOR ZABRZE

27 A 15:04 SOKÓŁ OLSZTYN – RAKÓW CZ-WA

28 B 15:18 RAP RADOMSKO – STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

29 A 15:32 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MUKP DĄBROWA G.

30 B 15:46 SPRINT KATOWICE – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA

31 1A-2B 16:00

32 1B-2A 16:14

33 O miejsce11 16:28

34 O miejsce 9 16:42

35 O miejsce 7 16:56

36 O miejsce 5 17:10

37 O miejsce 3 17:24

38 O miejsce 1 17:40