II liga – ważna wygrana Rakowa

5964-II_liga_wazna_wygrana_Rakowa

Częstochowski Raków wygrał ważny mecz na własnym boisku z MKS-em Kluczbork 1:0. Jedynego gola strzelił w II połowie meczu Bartosz Soczyński.

Częstochowski Raków wygrał ważny mecz na własnym boisku z MKS-em Kluczbork 1:0. Jedynego gola strzelił w II połowie meczu Bartosz Soczyński. II liga Sobota 14-04-2012 g.16:00 Raków Częstochowa – MKS Kluczbork 1:0 (0:0)

66 min. 1:0 Bartosz Soczyński

Raków Częstochowa : Kos, Pluta, Soczyński, Hyra (60. Mastalerz), Ogłaza, Witczyk, Gajos (90. Czerwiński M.), Czerwiński R., Kowalczyk Ł., Kowalczyk P., Napora (66. Rokosa) Trener : Jerzy Brzęczek

MKS Kluczbork : Abramowicz, Orłowicz, Ganowicz, Dymkowski, Pajączkowski, Fryzowicz (82. Ekwueme), Glanowski, Kaczmarek, Niziołek (82. Hober), Ulatowski (78. Deja), Skrzypczak Trener : Zbigniew Smólka