„Wokół meczu” z Turem Turek

5993-Wokol_meczu_z_Turem_Turek

„Sto lat” dla Grzegorza Lelonka, Paweł Kowalczyk w nowej roli oraz prezesi na trybunach, czyli „Wokół meczu” z Turem Turek. „Tekli” dobrym duchem drużyny

Mimo, że przeciwko Turowi Turek, z powodu pauzy za żółte kartki, na boisku nie mógł pojawić się Paweł Kowalczyk, to kapitan Rakowa pojechał wraz z drużyną do Turka w nowej roli. Obrońca poprowadził rozgrzewkę oraz przy linii bocznej mobilizował kolegów do gry.

Kontuzja Kmiecia

W 35. minucie meczu, boisko musiał opuścić Łukasz Kmieć. Pomocnik Rakowa doznał urazu kolana i w czwartek przejdzie szczegółowe badania. W miejsce Kmiecia, na boisku pojawił się Artur Pląskowski, który w końcówce meczu strzelił drugą bramkę.

Delegacja Rakowa w Turku

Na trybunach kameralnego stadionu w Turku pojawili się przedstawiciele władz Rakowa. Mecz obserwowali: Krzysztof Kołaczyk, Rafał Niewmierzycki oraz Cezary Suchan. Po zakończeniu spotkania, wraz z drużyną cieszyli się z kompletu punktów.

„Sto lat” dla Grzegorza Lelonka

Dzień przed meczem z Turem Turek, czterdzieste drugie urodziny obchodził trener bramkarzy w Rakowie – Grzegorz Lelonek. Po zakończeniu środowego spotkania, szkoleniowiec mógł liczyć od piłkarzy na gromkie „sto lat”!

Tur wreszcie pokonany

Piłkarze Rakowa pokonując w środę Tur Turek (2:0) przerwali serię trzech porażek z zespołem Turka. W ubiegłym sezonie częstochowianie przegrali na wyjeździe 2:6, a przy Limanowskiego 1:3. W meczu rozegranym w rundzie jesiennej także lepszy okazał się Tur, wygrywając 3:2. W środę fatum zostało przerwane!