II liga : Zagłębie Sosnowiec – Raków 1:0 (1:0)

6893-II_liga_Zaglebie_Sosnowiec_Rakow_1_0_1_0

Piłkarze Rakowa przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Losy meczu rozstrzygnęły się juz w czwartej minucie spotkania. Do siatki trafil Marcin Lachowski, strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego. – Sprawiedliwym wynikiem byłby remis – powiedział po zakończeniu meczu trener Rakowa Jerzy Brzęczek. Sosnowiec, 13, października – godz. 17:00

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – RAKÓW 1:0 (1:0)

1:0 Lachowski (4, z rzutu wolnego)

SĘDZIOWAŁ: Piotr Lasyk (Bytom). ŻÓŁTE KARTKI: Soczyński, da Silva (Raków). WIDZÓW: 2500

ZAGŁĘBIE : Kudła – Pajączkowski, Ostroushko, Jarczyk, Ninković – Ryndak (90. Sierczyński), Matusiak, Lachowski, Weis (90. Gleń) – Szatan (73. Rojewski) – Jankowski (78. Cyganek).

RAKÓW: Kos – Soczyński (78. Balogun), da Silva, Góra, P. Kowalczyk – Napora, Ł. Kowalczyk, Ogłaza, Buczkowski (63. Pląskowski) – Bezerra – Czerwiński.