REKLAMA
REKLAMA

Wyniki : ,,Zima Orlik Cup 2012” rocznik 2001

Udostępnij :
7112-Wyniki_Zima_Orlik_Cup_2012_rocznik_2001

Wyniki :

25 listopada na Hali Sportowej w Konopiskach odbył się trzeci turniej z IV Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Zima Orlik Cup 2012″, tym razem w kategorii młodzików rocznik 2001.

25 listopada na Hali Sportowej w Konopiskach odbył się trzeci turniej z IV Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Zima Orlik Cup 2012″, tym razem w kategorii młodzików rocznik 2001. W turnieju wystąpiło 12 drużyn w sumie na parkiecie mogliśmy oglądać grę 134 zawodników. Turniejowi Patronował Starosta Częstochowski – fundator pucharów.

Wyniki Turnieju :

Gr.A

1.UKS Myszków

2.Victoria Częstochowa

3.Beniaminek Częstochowa

4.Raków Częstochowa

5.Orlik Blachownia

6.Szóstka Radomsko

Myszków – Victoria 1:0

Beniaminek – Raków 0:1

Orlik – Szóstka 0:0

Raków – Myszków 0:0

Victoria – Orlik 0:1

Beniaminek – Szóstka 0:1

Myszków – Orlik 1:0

Beniaminek – Victoria 0:1

Raków – Szóstka 0:1

Myszków – Beniaminek 4:0

Szóstka – Victoria 2:0

Orlik – Raków 1:0

Szóstka – Myszków 0:0

Raków – Victoria 2:0

Beniaminek – Orlik 0:1

Gr. B

1.UKS Raków Częstochowa

2.Omega Kleszczów

3.APN/Raków Częstochowa

4.Herkules Kochanowice

5.AF Silent Dąbrowa Górnicza

6.Pogoń Kamyk

UKS Raków – Omega 3:0

AF Silent – Pogoń 0:2

APN/Raków – Herkules 1:1

Herkules – UKS Raków 0:0

Omega – AF Silent 1:0

Pogoń – APN/Raków 1:0

UKS Raków – AF Silent 1:0

APN/Raków – Omega 2:0

Herkules – Pogoń 1:0

UKS Raków – APN/Raków 2:0

Pogoń – Omega 0:0

AF Silent – Herkules 0:0

Pogoń – UKS Raków 0:3

Herkules – Omega 1:0

APN/Raków – AF Silent 1:0

PÓŁFINAŁY:

Myszków – Herkules 1:1 k.1:3

UKS Raków – Radomsko 2:0

MECZ O XI MIEJSCE:

Beniaminek – AF Silent 0:0 k.3:1

MECZ O IX MIEJSCE:

Victoria – Omega 1:1 k.2:3

MECZ O VII MIEJSCE:

Raków – APN/Raków Częstochowa 2:0

MECZ O V MIEJSCE:

Orlik – Pogoń 1:1 k.2:3

MECZ O III MIEJSCE:

Myszków – Szóstka 2:0

MECZ O I MIEJSCE:

UKS Raków – Herkules 2:0

Końcowa kolejność:

1.UKS Raków Częstochowa

2.Herkules Kochanowice

3.UKS Myszków

4.Szóstka Radomsko

5.Pogoń Kamyk

6.Orlik Blachownia

7.Raków Częstochowa

8.APN/Raków Częstochowa

9.Omega Kleszczów

10.Victoria Częstochowa

11.Beniaminek Częstochowa

12.AF Silent Dąbrowa Górnicza

Składy drużyn :

UKS Raków Częstochowa: Rogala Damian, Nowak Mateusz, Śpiewak Natan, Karlak Michał, Skibiński Mateusz, Pasiuk Mateusz, Dul Oskar, Cieślar Kacper, Wójcik Mateusz, Bułacz Sebastian, Bułacz Sebastian, Gajda Oskar, Panteleev Denis Trenerzy – Samodurow Andrzej, Woszczyk Rafał

Herkules Kochanowice: Hepner Adrian, Nicpoń Jakub, Niedźwiedż Mateusz, Niedźwiedź Adam, Pasieka Paweł, Grześczyk Kacper, Pawełczyk Marcin, Schulz Marcin, Nowiński Kacper, Kluczny Michał, Nowyj Kamil, Dąbek Cezary Trener – Maciejewski Bogdan

UKS Myszków: Pikuła Wiktor, Rogacki Kamil, Kleszcz Bartek, Gajos Patryk, Zieliński Szymon, Cupiał Dawid, Zych Alan, Ledniowski Daniel, Lech Marcel, Dąbrowski Kacper, Trener – Uzar Mirosław

Szóstka Radomsko: Zatoń Seweryn, Dworakowski Dawid, Wasiluk Paweł, Dziadkiewicz Wiktor, Musiał Mateusz, Chybalski Łukasz, Pokrzywiński Kuba, Mohana Adam, Łabęcki Kuba, Koń Adrian,Rutkowski Adam Trener – Artur Kowalski

Pogoń Kamyk: Galle Norbert, Błaszczyk Bartosz, Zawada Dominik, Napieraj Eryk, Marchwiński Piotr, Małota Dawid, Smolarek Bartosz, Góra Kacper, Smykalski Tomasz, Długosz Kamil Trener – Szczypiór Przemysław

Orlik Blachownia: Tronina Jakub, Janas Maciej, Cierpaił Piotr, Lipnicki Jakub, Nowak Maciej, Barzak Bartosz, Godlewski Konrad, Pawlak Kacper, Kosiński Kacper, Kasprzyk Maciej,Lankamer Paweł, Janik Adam Trener – Lankamer Piotr

Raków Częstochowa: Kuczera Wojciech, Horodyski Sebastian, Szwaja Jan, Niedźwiedzki Bartek, Dziwiński Eryk, Kwiecień Wojciech, Pura Łukasz, Ciepły Kevin, Uchrowski Mateusz, Zemła Kamil, Klimczak Mateusz, Mrożek Jakub, Kubicki Jakub Trener – Kuczera Rafał

APN/Raków Częstochowa: Margas Mateusz, Przybylski Krystian, Borczyk Piotr, Labocha Nikodem, Borczyk Paweł, Stanik Radosław, Woźniak Daniel, Waroński Józef, Służalec Marcin, Suchan Bartosz,Poks Jakub Trener – Studnicki Adam

Omega Kleszczów: Peroński Jakub, Winkler Bartosz, Sobociński Łukasz, Walery Miłosz, Miarka Jakub, Kusiak Kamil, Morawski Mateusz, Gałwiaczek Bartłomiej, Nowak Marcel, Zwis Dominik,Zatorski Filip Trener – Ciemniewski Przemysław

Victoria Częstochowa: Starzyńki Marcel, Paliwoda Bartosz, Rogula Miłosz, Mofina Ptryk, Klekot Oskar, Ociepa Filip, Noga Szymon, Kita Mateusz, Knysak Radosław, Karaśkiewicz Domink Trener – Lenartowski Piotr

Beniaminek Częstochowa: Rybak Adam, Złoty Krzysztof, Szlęk Patryk, Bies Jakub, Połacik Kamil, Płaczkiewicz Jan, Przełożyński Jan, Kreszut Jakub, Adamicki Eryk, Kurowski Jakub Trener – Kała Janusz

AF Silent Dąbrowa Górnicza: Kozłowski Hubert, Winkiel Oskar, Rudzki Oskar, Liwocha Kamil, Bielec Kamila, Doroz Jacek, Grzbowski Filip, Solis Kamil, Kisiel Tymek, Karolski Michał, Gozdek Patryk Trener – Kokoszka Sebastian

REKLAMA