REKLAMA
REKLAMA

Sportowcy i kabareciarze (wspólnie) dla dzieci.

Udostępnij :
7152-Sportowcy_i_kabareciarze_wspolnie_dla_dzieci

Sportowcy i kabareciarze (wspólnie) dla dzieci.

Takim inicjatywom tylko przyklasnąć !
Już w najbliższy czwartek, czyli w Mikołajki o godzinie 16:00 w Klubie Stacherczak na najmłodszych czekają liczne atrakcje. Wszystko za sprawą współpracy świata sportu i kultury.

Takim inicjatywom tylko przyklasnąć !Już w najbliższy czwartek, czyli w Mikołajki o godzinie 16:00 w Klubie Stacherczak na najmłodszych czekają liczne atrakcje. Wszystko za sprawą współpracy świata sportu i kultury. Klub Sportowy Skra Częstochowa wraz z Kabaretem Król S i Klubem Muzycznym Stacherczak wspólnie zorganizują dla dzieci z Domu Samotnej Matki, Klubu dzieci przy Alei Pokoju, ze Szkoły Specjalnej, Domu Dziecka w Kłobucku i Caritasu, mikołajkowe spotkanie, które odbędzie się 6 grudnia o godz. 16:00 w Klubie Stacherczak. Przedstawienie autorskiej bajki pt. „Sklep z zabawkami”, zabawy i spotkanie z zawodnikami Drużyny KS Skra Częstochowa to tylko kilka z wielu atrakcji przygotowanych w ramach spotkania.

Czas świąteczny jest czasem szczególnym, dlatego też organizatorzy chcieli, aby dzieci przeżyły wspólną przygodę z Mikołajem i jego gośćmi oraz otrzymały prezenty. Celem spotkania jest także integracja poprzez zabawę i wspólne spędzenie czasu. Na spotkanie została zaproszona blisko setka dzieci w wielu 5-11 lat, na które prócz dobrej zabawy, będą czekać także upominki Mikołajkowe.

– Zobacz PLAKAT

REKLAMA