„Szybki Puchar” Football Factory dla Drog-Budu

7478-Szybki_Puchar_Football_Factory_dla_Drog_Budu

Szybki Puchar Football Factory dla Drog-Budu

Zwycięzcą Turnieju „Szybki Puchar” Football Factory została drużyna Drog-Bud.

Zwycięzcą Turnieju „Szybki Puchar” Football Factory została drużyna Drog-Bud. W piątkowy wieczór w Hali Sportowej w Olszynie rozegrano Turniej „Szybki Puchar” Football Factory. W meczu finałowym Drog-Bud do przerwy przegrywał z Wiśnią Team 0:2 ale po przerwie role się odwróciły i gole strzelali tylko zawodnicy Drog-Budu. Końcowy wyniki meczu finałowego to 3:2.

WYNIKI TURNIEJU „SZYBKI PUCHAR” Football Factory

Faza ćwierćfinałowa

g. 17:30 Drużyna z 8 miejsca JĘDRYKA – Drużyna z 1 miejsca WIŚNIA TEAM 0:3

g. 17:55 Drużyna z 5 miejsca MEBLODREW – Drużyna z 4 miejsca ZC „MICHAŚ” 3:0

g. 18:20 Drużyna z 7 miejsca ORŁY KUSIĘTA – Drużyna z 2 miejsca PRZYJACIELE ŻUBRA 1:2

g. 18:45 Drużyna z 6 miejsca TADEX – Drużyna z 3 miejsca DROG BUD 2:3

Faza półfinałowa

g. 19:10 Zwycięzca meczu 8/1 WIŚNIA TEAM – Zwycięzca meczu 5/4 MEBLODREW 3:1

g. 19:35 Zwycięzca meczu 7/2 PRZYJACIELE ŻUBRA – Zwycięzca meczu 6/3 DROG-BUD 1:2

FINAŁ (mecz o I miejsce)

g. 20:00 Zwycięzca I półfinału WIŚNIA TEAM – Zwycięzca II półfinału DROG-BUD 2:3

Fundatorem Pucharu i nagrody rzeczowej za I miejsce w Turnieju była Hurtownia Sportowa „Football Factory” Częstochowa ul. Krakowska 3