Finały XIII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów

Udostępnij :
7506-Finaly_XIII_Mistrzostw_Powiatu_Klobuckiego_w_Halowej_Pilce_Noznej_Seniorow

Finały XIII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów

W niedzielę 17 lutego w Hali Sportowej w Kłobucku odbędzie się turniej finałowy XIII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu.

W niedzielę 17 lutego w Hali Sportowej w Kłobucku odbędzie się turniej finałowy XIII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu.

XIII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej Seniorów im. Marka Sztolcmana o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu.

Patronat honorowy:

Poseł na Sejm RP Grzegorz Sztolcman

Przewodniczący Rady Powiatu

Starosta Kłobucki

Organizatorzy:

Zarząd Powiatu Kłobuckiego

ULKS Herkules Truskolasy

Współorganizatorzy:

Miasto i Gmina Kłobuck

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku

Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach

Gimnazjum w Kłobucku

Patroni medialni:

Telewizja Katowice

Radio Katowice

Gazeta Kłobucka

Dziennik Zachodni w Kłobucku

Portal internetowy: www.wklobucku.pl

Portal internetowy: www.sport.czest.pl

Portal internetowy: www.astar.czest.pl

Portal internetowy: www.grommiedzno.futbolowo.pl

Turniej Finałowy – 17.03.2012 – niedziela

Uczestnicy:

1. KS Panki

2. Pogoń Kamyk

3. Znicz Kłobuck

4. Junior Szarlejka

5. Grom Miedźno

6. Liswarta Krzepice

7. Sokół Wręczyca Wielka

8. Romtrans Ostrowy nad Okszą

Podział na grupy:

Gr.A

1. Junior Szarlejka

2. Grom Miedźno

3. KS Panki

4. Sokół Wręczyca

Gr. B

5. Romtrans Ostrowy nad Okszą

6. Liswarta Krzepice

7. Pogoń Kamyk

8. Znicz Kłobuck

Mecze grupowe:

1. 9:30 1-2 Junior Szarlejka – Grom Miedźno

2. 9:50 5-6 Romtrans Ostrowy – Liswarta Krzepice

3. 10:10 3-4 KS Panki – Sokół Wręczyca

4. 10:30 7-8 Pogoń Kamyk – Znicz Kłobuck

5. 10:50 1-3 Junior Szarlejka – KS Panki

6. 11:10 5-7 Romtrans Ostrowy – Pogoń Kamyk

7. 11:40 2-4 Grom Miedźno – Sokół Wręczyca

8. 12:00 6-8 Liswarta Krzepice – Znicz Kłobuck

9. 12:20 1-4 Junior Szarlejka – Sokół Wręczyca

10. 12:40 5-8 Romtrans Ostrowy – Znicz Kłobuck

11. 13:00 2-3 Grom Miedźno – KS Panki

12. 13:20 6-7 Liswarta Krzepice – Pogoń Kamyk

13. 13.55 mecz o VII miejsce

14. 14.20 mecz o V miejsce

Półfinały:

15. 14:45 A1-B2

16. 15:10 B1-A2

17. 15:40 mecz o III miejsce

18. 16:10 mecz finałowy

16.45 wręczenie pucharów, statuetek, medali i dyplomów

17.00 zakończenie XIII Mistrzostw im. Marka Sztolcmana