Sparing : Skra – Warta Działoszyn 3:0

7513-Sparing_Skra_Warta_Dzialoszyn_3_0

Kolejną sparingową wygraną zaliczyli piłkarze częstochowskiej Skry, To była szósta wygrana z rzędu w siódmym meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rozgrywek rundy wiosennej w III lidze opolsko-śląskiej.

Mecz sparingowy Sobota 16-02-2013 g. 11:00 Skra Częstochowa – Warta Działoszyn 3:0 (2:0) Gole dla Skry strzelili : Pietrasiński, Gliński i Drzymont

Skra w meczu z Wartą Działoszyn grała w składzie : I połowa : P. Woldan – M. Kowalski, M. Woldan, K. Gerega, K. Tomczyk – S. Piwiński, J. Gładysz – B. Gliński, J. Paulista, M. Wolski – Ł. Pietrasiński. II połowa : A. Woszczyna – M. Bik, P. Nogal, M. Drzymont, H. Świder – D. Krawczyk, A. Musiał – K. Sobala, P. Synoradzki, K. Groborz – M. Chmiest.