Sparingpartner z najwyższej półki!

Udostępnij :
7529-Sparingpartner_z_najwyzszej_polki

Sparingpartner z najwyższej półki!

We wtorek o g.13:00 na bocznym boisku w Warszawie przy Łazienkowskiej 3 częstochowski Raków rozegra swój kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem będzie lider ekstraklasy po jesieni Legia Warszawa.

We wtorek o g.13:00 na bocznym boisku w Warszawie przy Łazienkowskiej 3 częstochowski Raków rozegra swój kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem będzie lider ekstraklasy po jesieni Legia Warszawa. To będzie bardzo ciekawa konfrontacja lidera polskiej ekstraklasy Legii Warszawa z „naszym” II-ligowym Rakowem Częstochowa, który w tym sezonie ma szansę powalczyć o awans do I ligi. I jedni, i drudzy mają jednak kłopoty kadrowe no ale po to są też mecze sparingowe aby posprawdzać wielu zawodników, którzy być może grać później będą także o ligowe punkty. W drużynie Legii z Rakowem z powodu kontuzji nie wystąpią Jakub Rzeźniczak, Michał Efir i Dickson Choto. W trakcie zgrupowania warszawskiej drużyny drobnego urazu mięśnia doznał Michał Kucharczyk. Trener Legii Jan Urban nie skorzysta również z przebywających na rehabilitacji w Rzymie Michałów Żyry oraz Kopczyńskiego. Pozostali piłkarze są zdrowi i powinni znaleźć się w kadrze na mecz z Rakowem. Być może zagra w tym meczu pozyskany z Polonii Warszawa Wladimer Dwaliszwili. Z kolei w Rakowie w meczu z Legią nie zagrają Paweł Kowalczyk, Piotr Mastalerz, Daniel Da Silva i Artur Pląskowski oraz utalentowani juniorzy Oskar Czyż i Łukasz Buczkowski.

Mecz sparingowy Wtorek 19-02-2013 g. 13:00 Boczne boisko Legii w Warszawie ul Łazienkowska 3 Legia Warszawa – Raków Częstochowa

Trzeba także dodać, że pomysłodawcą rozegrania takiego sparingu był Jacek Magiera, wychowanek Rakowa, a obecnie II trener w Legii Warszawa.