Juniorzy Starsi zagrają w Pankach o mistrzostwo Powiatu Kłobuckiego

Udostępnij :
7555-Juniorzy_Starsi_zagraja_w_Pankach_o_mistrzostwo_Powiatu_Klobuckiego

Juniorzy Starsi zagrają w Pankach o mistrzostwo Powiatu Kłobuckiego

W sobotę 2 marca (początek g. 9.15), w hali sportowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pankach odbędą się VIII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego Juniorów Starszych (1994/1995 i 1996/1997r.) w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty.

W sobotę 2 marca (początek g. 9.15), w hali sportowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pankach odbędą się VIII Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego Juniorów Starszych (1994/1995 i 1996/1997r.) w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty. W pięciu dotychczasowych turniejach odbywających się w ramach VIII Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty triumfowali juniorzy młodsi Okszy Łobodno (trener Tomasz Kasprzyk), trampkarze Olimpii Truskolasy (trener Marcin Zalewski), młodzicy Liswarty Krzepice (trener Stanisław Szczęsny), orliki Naprzodu Ostrowy nad Okszą (trener Dariusz Bednarski) oraz żacy Okszy Łobodno (trener Przemysław Drewicz).

Organizatorami VIII Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego są Zarząd Powiatu Kłobuckiego, ULKS Herkules Truskolasy oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku.