Amatorska Liga Piłki Nożnej – 16 kolejka

7811-Amatorska_Liga_Pilki_Noznej_16_kolejka

Wiosna w pełni i rozgrywki Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej nabrały swojego tempa. Mamy nadzieję, że oprócz zaplanowanych przerw (majówka i Boże Ciało) runda wiosenna przebiegać będzie płynnie i bez „atmosferycznych” niespodzianek.

Wiosna w pełni i rozgrywki Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej nabrały swojego tempa. Mamy nadzieję, że oprócz zaplanowanych przerw (majówka i Boże Ciało) runda wiosenna przebiegać będzie płynnie i bez „atmosferycznych” niespodzianek. W minionym tygodniu każdego dnia mogliśmy się emocjonować meczami, które dostarczyły dużo emocji i jeszcze więcej bramek. Skuteczność zawodników przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Szczególnie jeden snajper zasługuje na uznanie. Marcin Walczak, piłkarz ZC Michaś w ciągu jednego meczu aż 11 razy umieszczał piłkę w siatce bramki przeciwnika. Czy komuś uda się pobić jego osiągnięcie w tym sezonie? Będzie ciężko. Kolejną rzeczą jaką warto odnotować to pierwszy punkt zdobyty przez drużynę Miedziński! Trochę na to czekaliśmy, jednak w końcu nastąpił ten przełomowy moment. Mamy nadzieję, że podziała to motywująco i piłkarze tej drużyny częściej będą dopisywać do tabeli ligowej zdobycze punktowe. W najciekawiej zapowiadającym się meczu rundy rewanżowej Jagiellończycy okazali się nieznacznie lepsi od SGP, które musi wziąć się w garść i kompletować punkty jeśli nadal chce się liczyć w walce o pudło. TRW Polska otrząsnęło się po dwóch dotkliwych porażkach i wywalczyło jeden punkt z mocną ekipą Meblodrew. W pozostałych spotkaniach zgodnie wygrywali faworyci.

Na nadchodzącym tygodniu znów liczymy na grad bramek i spotkania, które będą trzymały w napięciu do ostatniej akcji. Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy odwiecznymi rywalami czyli Inprobud/Luminex i ZC Michaś. W jesiennej rundzie „cukiernicy” musieli uznać wyższość rywali przegrywając 2:3. Jak będzie tym razem? Spodziewamy się zaciętego meczu, w którym ponownie przeważyć może jedna bramka.