Bundesliga: szalony mecz, „Lewy” o krok od historii, Grosskreutz w bramce

Borussia Dortmund przegrała na Signal Iduna Park w meczu ostatniej, 34. kolejki Bundesligi, z TSG 1899 Hoffenheim 1:2 (1:0), a jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w tym meczu Robert Lewandowski. Tym samym Hoffenheim zapewniło sobie grę w meczu barażowym o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, BVB natomiast miało pewne wicemistrzostwo. Robert Lewandowski natomiast był o ktok od zostania pierwszym w historii polskim królem strzelców Bundesligi, jednak Stefan Kiessling z Bayeru Leverkusen zdobył swoją bramkę… w 90. minucie meczu Bayeru Leverkusen z HSV Hamburg. – Przeczytaj cały artykuł