„Dzień Dziecka” na Rakowie coraz bliżej!

Udostępnij :
8045-Dzien_Dziecka_na_Rakowie_coraz_blizej

„Dzień Dziecka” na Rakowie coraz bliżej!

„Sportowy Charytatywny Dzień Dziecka” zbliża się wielkimi krokami! Jednym z głównych punktów imprezy, organizowanej przez Raków oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 5 w Częstochowie, będzie mecz charytatywny. Udział w zabawie zapowiedział prezydent naszego miasta Krzysztof Matyjaszczyk.

„Sportowy Charytatywny Dzień Dziecka” zbliża się wielkimi krokami! Jednym z głównych punktów imprezy, organizowanej przez Raków oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 5 w Częstochowie, będzie mecz charytatywny. Udział w zabawie zapowiedział prezydent naszego miasta Krzysztof Matyjaszczyk. Początek meczu charytatywnego przewidziano na godzinę 16. W jednej drużynie zagrają m.in. lokalni politycy. Na czele tego zespołu stanie Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. – Pan Prezydent potwierdził udział w tym meczu – zaznacza prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk. – Cel meczu jest szczytny, bo zagramy dla Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 5 w Częstochowie, który zbiera fundusze na doposażenie swojej bazy sportowo-rekreacyjnej. Jestem przekonany, że dobrej zabawy nie zabraknie, bo o to przede wszystkim nam chodzi – zaznacza Kołaczyk, który będzie reprezentował drużynę „sportowców”. – Cały czas potwierdzamy nazwiska zawodników. Mogę zdradzić, że w jednym zespole zagrają sportowcy reprezentujący nasze miasto, m.in.: siatkarze i żużlowcy, ale nie tylko – dodaje prezes Rakowa.

Mecz charytatywny, to nie jedyna atrakcja przewidziana przez organizatorów w dniu 1. czerwca. Ze względu na rodzinny charakter „Dnia Dziecka”, obiekt przy Limanowskiego zamieni się w ogromny plac zabaw. Będą dmuchane zamki, eurobungee, kula wodna, malowanie twarzy oraz liczne konkursy z nagrodami. Sporą atrakcją będzie także wizyta piłkarzy Rakowa, siatkarzy AZS Częstochowa oraz żużlowców CKM Włókniarz. Dla amatorów tenisa, przewidziano bezpłatne treningi. Sportowe umiejętności zaprezentują zawodnicy: Rugby Club, Saints, UKS Judo 48 i Klubu Capoeira. Planowana jest także prezentacja sztuk walki Adrenalina Fight, którą poprowadzi Krzysztof Kułak.

>>>>>PROGRAM: „Sportowy Charytatywny Dzień Dziecka”