W „okręgówce” w 5 kolejce najciekawiej zapowiada się mecz Victorii ze Spartą L.

Udostępnij :
8569-W_okregowce_w_5_kolejce_najciekawiej_zapowiada_sie_mecz_Victorii_ze_Sparta_L

W „okręgówce” w 5 kolejce najciekawiej zapowiada się mecz Victorii ze Spartą L.

W weekend rozegrana zostanie 5 kolejka w częstochowskiej „okręgówce”. Najciekawiej zapowiada się mecz przy ul. Krakowskiej w Częstochowie, gdzie liderująca w tabeli z kompletem punktów Victoria podejmować będzie Spartę Lubliniec.

W weekend rozegrana zostanie 5 kolejka w częstochowskiej „okręgówce”. Najciekawiej zapowiada się mecz przy ul. Krakowskiej w Częstochowie, gdzie liderująca w tabeli z kompletem punktów Victoria podejmować będzie Spartę Lubliniec. Victoria zaczęła dobrze nowy sezon. Po 4 kolejkach ma w tabeli komplet punktów. Sobotni przeciwnik piłkarzy z ul. Krakowskiej Sparta Lubliniec po 2-ch pierwszych wygranych meczach, później zremisowała i tydzień temu przegrała z Polonią Poraj. Sparta ma zatem 7 zdobytych punktów i zajmuje 8 miejsce w tabeli. To powinien być ciekawy mecz.

W innym spotkaniu tej kolejki będziemy mieli „powtórkę” z pucharowej środy. W Rzerzęczycach Orkan wtedy wygrał ze Zniczem 4:1, a już w sobotę mecz tych samych drużyn o 3 ligowe punkty. Ciekawostka jest tez taka, że jak na razie obydwa te zespoły nie zdobyły w tych rozgrywkach choćby jednego punktu. Po tym meczu albo Orkan, albo Znicz, a może i ci, i ci (w przypadku remisu) w końcu „zapunktują”

W innych meczach częstochowskiej „okręgówki” emocji też nie powinno zabraknąć !

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 5 kolejki częstochowskiej „okręgówki”