Raków wysoko przegrał w Bytomiu.

8576-Rakow_wysoko_przegral_w_Bytomiu

Wysokiej porażki doznali piłkarze Rakowa Częstochowa, którzy udali się w sobotę na mecz do Bytomia z tamtejszą Polonią. Do przerwy przegrywali już 2:0 i w ostatniej minucie spotkania stracili jeszcze jednego gola.

Wysokiej porażki doznali piłkarze Rakowa Częstochowa, którzy udali się w sobotę na mecz do Bytomia z tamtejszą Polonią. Do przerwy przegrywali już 2:0 i w ostatniej minucie spotkania stracili jeszcze jednego gola.W przerwie meczu z Polonią Bytom, trener Rakowa Jerzy Brzęczek musiał wstrząsnąć prowadzonym przez siebie zespołem i dokonał aż trzech zmian w składzie. Roszady przyniosły efekt, bo po zmianie stron czerwono – niebiescy odważnie ruszyli do ataku. Niestety, nie zdołali odwrócić losów meczu.

Bytom, 31. sierpnia 2013 – godz. 17:00 POLONIA BYTOM – RAKÓW 3:0 (2:0) 1:0 Jarka (22, bez asysty) 2:0 Jarka (30, asysta Sacha) 3:0 Walesa (90, asysta Krzemień)

SĘDZIOWAŁ: Michał Mularczyk (Skierniewice). ŻÓŁTE KARTKI: Kowalski, Broniewicz, Walesa (Polonia) – Byrtek, Napora, Brzęczek, Krupa (Raków). CZERWONA KARTKA: Soczyński (Raków). WIDZÓW: 1800.

POLONIA: Sypniewski – Trznadel, Broniewicz, Odrzywolski, Kowalski – Białkowski (61. Krzemień), Setlak, Zalewski, Sacha – Nowak (65. Michalik) – Jarka (85. Walesa).

RAKÓW: Wróbel – Soczyński, Byrtek (46. Kmieć), Górecki, Strzelecki (46. Krupa) – Napora, Ogłaza, Wiśniewski (46. Czerwiński), Buczkowski (76. Walasek) – Brzęczek – Retlewski.

– Zobacz wyniki i aktualną tabelę II ligi (gr. zachodniej.)