REKLAMA
REKLAMA

[VIDEO] Adrian Franc wygrał konkurs „Triki piłkarskie na Stadionie Narodowym”

Udostępnij :
9482-VIDEO_Adrian_Franc_wygral_konkurs_Triki_pilkarskie_na_Stadionie_Narodowym

[VIDEO] Adrian Franc wygrał konkurs „Triki piłkarskie na Stadionie Narodowym”

26 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się finał konkursu „Triki Piłkarskie na Stadionie Narodowym” organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej. W konkursie nie zabrakło akcentu częstochowskiego w osobie Adriana Franca z ekipy freestyle football – R-Style, który ostatecznie przekonał do siebie komisję i wygrał cały konkurs!

26 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się finał konkursu „Triki Piłkarskie na Stadionie Narodowym” organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej. W konkursie nie zabrakło akcentu częstochowskiego w osobie Adriana Franca z ekipy freestyle football – R-Style, który ostatecznie przekonał do siebie komisję i wygrał cały konkurs!25 zawodników wyłonionych drogą eliminacji internetowych, polegających na przesłaniu krótkiego nagrania ze swoimi umiejętnościami robienia trików z piłką wystartowało w wielkim finale!

Zmagania finałowe polegały na zaprezentowaniu 2 minutowego pokazu swoich umiejętności trikowania, który oceniała specjalna komisja konkursowa na czele której zasiadał 40-krotny reprezentant Polski – Tomasz Iwan!

Po nagrodzeniu zwycięzców, wszyscy finaliści wzięli udział w zwiedzaniu Stadionu Narodowego, gdzie czekała ich dodatkowa niespodzianka w postaci biletów na towarzyski mecz Polska – Szkocja.

Więcej informacji na temat działań R-Style Freestyle Football https://www.facebook.com/RSTYLEFREESTYLEFOOTBALL www.r-style.pl

Źródło foto: https://www.facebook.com/LaczyNasPilka

REKLAMA