W III lidze : bez goli na STO Arenie

9646-W_III_lidze_bez_goli_na_STO_Arenie

Skra Częstochowa – Piast II Gliwice 0:0

Skra Częstochowa – Piast II Gliwice 0:0Mimo przewagi przez całe 90 minut podopiecznym trenera Wosia nie udało się skutecznie sforsować defensywy rywala, choć wyśmienitych okazji nie brakowało. Najbliżej pokonania bramkarza rywala byli Zawadzki, Sobala, Chmiest, Piwiński, ale brakowało skuteczności bądź bezbłędnie bronił Szmatuła. Skra Częstochowa – Piast II Gliwice 0:0

Skra z Piastem II Gliwice grała w następującym składzie : Woszczyna – Kowalski (84′ Gerega), Woldan, Dzymont, Kowalczyk, Sobala (62′ Musiał), Szałek, Piwiński, Zawadzki (46′ Gandu), Krzykawski (78′ Semeniuk), Chmiest

– Zobacz wyniki 19 kolejki oraz aktualną tabelę III ligi opolsko-śląskiej (gr. płn.)