REKLAMA
REKLAMA

ALPN: Dzisiaj ciekawy mecz – ZC Michaś kontra Jagiellończycy

Udostępnij :
file4772

Amatorska Liga Piłki Nożnej / foto: mosir.pl

Aż 51 bramek padło w zeszłym tygodniu w sześciu spotkaniach ALPN. W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku pomiędzy Jagiellończykami a Klubem 54 padł jednak bezbramkowy remis. Co ciekawe był to pierwszy mecz w tym sezonie, w którym nie padła żadna bramka. Zgodnie z przewidywaniami aktualny lider Pewniak/Auto-Dar wygrał swoje oba spotkania i powiększył przewagę nad rywalami […]

Aż 51 bramek padło w zeszłym tygodniu w sześciu spotkaniach ALPN. W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku pomiędzy Jagiellończykami a Klubem 54 padł jednak bezbramkowy remis. Co ciekawe był to pierwszy mecz w tym sezonie, w którym nie padła żadna bramka.

Zgodnie z przewidywaniami aktualny lider Pewniak/Auto-Dar wygrał swoje oba spotkania i powiększył przewagę nad rywalami chociaż w piątek Zawodzie wysoko postawiło poprzeczkę wyżej notowanemu rywalowi.

Za Pewniakiem znajduje się aż 5 drużyn, które dzielą minimalne różnice punktowe. Wśród nich znajdują się między innymi ZC Michaś i Jagiellończycy, którzy stoczą ze sobą najciekawiej zapowiadający się w nadchodzącym tygodniu mecz. Ostatni pojedynek tych drużyn zakończony zwycięstwem „Jagiellonów” decydował w poprzednim sezonie o tytule mistrzowskim. ZC Michaś z pewnością będzie się chciał więc zrewanżować swoim rywalom za tamtą porażkę.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo” oraz na późniejsze z nich relacje na stronie www.mosir.pl.

Terminy najbliższych spotkań: 29.10 godz. 19.45 Romtrans – Zawodzie godz. 21.00 Jagiellończycy – ZC Michaś

30.10 Babaria – ZF Group Polska (spotkanie przełożone) godz. 21.00 Marex – Grubasy

31.10 godz. 19.45 Pewniak/Auto-Dar – Amator godz. 21.00 Exact Systems Klub 54 Jędryka – CNC.Wieczorek

Wyniki ostatnich spotkań: 22.10 Zawodzie – Amator 8:0 (K. Dygas-3, P. Purgal, A. Cichoń, J. Szelka, R. Lazik, S. Hein) CNC.Wieczorek – Pewniak/Auto-Dar 2:5 (R. Brzeziński-sam., G. Maciejewski — J. Kostarczyk, J. Caban, R. Cierpiński, J. Ciekot, R. Brzeziński) 23.10 Babaria – Marex 5:2 (G. Góra-2, M. Wieczorek, P. Podwysocki, P. Machaj — M. Mańko, M. Mucha) 24.10 Jagiellończycy – Exact Systems Klub 54 Jędryka 0:0 25.10 ZF Group Polska – Romtrans 1:7 (T. Rusiniak — J. Chłód-3, J. Dul-2, A. Stacherczak, R. Jędrysiak)

26.10 Grubasy – ZC Michaś 2:8 (P. Warocki, J. Paprotny — A. Szymczyk-3, M. Skoczek, M. Oziembała, P. Bański)

Zawodzie – Pewniak/Auto-Dar 5:6 (P. Purgal-2, J. Szelka-2, K. Dygas — M. Wachowicz-2, J. Kostarczyk-2, R. Brzeziński, J. Ciekot)

Źródło : Marcin Mazik / mosir.pl / foto: mosir.pl

REKLAMA