REKLAMA
REKLAMA

ALPN: Pewniak powiększa przewagę nad ZC Michaś

Udostępnij :
DSCN5183

Pięć punktów wynosi aktualnie przewaga lidera rozgrywek – Pewniaka na drugą drużyną w tabeli, tj. ZC Michaś po zeszłotygodniowych spotkaniach. Kolejne drużyny w tabeli: Romtrans, Jagiellończycy i Exact Systems Klub 54 Jędryka mają praktycznie taka samą zdobycz punktową i co chwila zamieniają się miejscami w klasyfikacji. Michaś dwukrotnie pojawiał się w zeszłym tygodniu na boisku […]

Pięć punktów wynosi aktualnie przewaga lidera rozgrywek – Pewniaka na drugą drużyną w tabeli, tj. ZC Michaś po zeszłotygodniowych spotkaniach.

Kolejne drużyny w tabeli: Romtrans, Jagiellończycy i Exact Systems Klub 54 Jędryka mają praktycznie taka samą zdobycz punktową i co chwila zamieniają się miejscami w klasyfikacji. Michaś dwukrotnie pojawiał się w zeszłym tygodniu na boisku i w meczach z ciężkimi rywalami zdobył w sumie 4 pkt. Zawodnicy Michasia twierdzą pewnie jednak, że stracili dwa punkty, przez co zwiększył się dystans dzielący ich od lidera.

W pozostałych spotkaniach 9 kolejki nie było większych niespodzianek. W najbardziej zaciętych meczach punktami podzielili się Romtrans z Jagiellończykami, a Zawodzie jedną bramką pokonał ZF Group.

Przed nami ostatnie spotkania rundy jesiennej ALPN. Zwłaszcza oba poniedziałkowe spotkania zapowiadają się ciekawie. Najpierw Romtrans zmierzy się z Michasiem, później na boisko wybiegną Jagiellończycy i Pewniak-Auto/Dar. Czy uda się Pewniakowi skończyć rundę jesienną z kompletem zwycięstw? Z pewnością Jagiellończycy, czyli aktualni wciąż mistrzowie będą chcieli zakończyć passę Pewniaka zwłaszcza, że sami bardzo potrzebują punktów.

W związku z przełożonym z soboty na piątek meczem RKS Raków w Fortuna 1 Lidze, oba piątkowe mecze ALPN zostają odwołane.

Jak zawsze zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do oglądania spotkań „na żywo” oraz na późniejsze z nich relacje na stronie www.mosir.pl.

Terminy najbliższych spotkań: 19.11 godz. 19.45 Romtrans – ZC Michaś godz. 21.00 Jagiellończycy – Pewniak/Auto-Dar 21.11 godz. 19.45 Marex – Amator godz. 21.00 Babaria – Grubasy 23.11 (spotkania przełożone) ZF Group Polska – CNC Wieczorek Exact Systems Klub 54 Jędryka – Zawodzie

Wyniki ostatnich spotkań: 12.11 Jagiellończycy – Romtrans 2:2 (P. Błaszczyk, G. Nowak — R. Jędrysiak, A. Franc) CNC Wieczorek – Grubasy 3:5 (G. Maciejewski, K. Trzaskacz, W. Suchański — M. Ociepa-3, J. Jakubowski, D. Olejniczak)

13.11 Babaria – Amator 6:2 (K. Galant-2, P. Śpiewak-2, K. Dąbrowski, Ł. Gliński — W. Langier-2) Exact Systems Klub 54 Jędryka – ZC Michaś 3:4 (P. Lewandowski, A. Wałek, A. Żmuda — M. Szymczyk-2, Ł. Pietrasiński-2)

14.11 ZF Group Polska – Zawodzie 3:4 (P. Bajor, A. Wieczorek, T. Rusiniak — R. Lazik, S. Hain, K. Dygas-2) Marex – Pewniak/Auto-Dar 1:5 (A. Głąb — M. Kubanek, R. Cierpiński, M. Wachowicz-3)

16.11 Jagiellończycy – ZC Michaś 2:2 (P. Błaszczyk, S. Gąciarek — Ł. Pietrasiński, S. Gąciarek-sam.)

Źródło: Marcin Mazik / mosir.pl

REKLAMA