[FOTO/RELACJA] Amator Golce wygrał turniej ku pamięci Michała Kobusa!

Udostępnij :
IMG_1680

Kolejny raz zagrali ku pamięci Michała Kobusa / foto: astar.czest.pl

W sobotę 12 stycznia 2019r. w Hali Sportowej przy boisku KS Stradom w Częstochowie – została rozegrana kolejna już edycja Halowego Turnieju Piłkarskiego poświęconego tragicznie zmarłemu piłkarzowi Stradomia – Michałowi Kobusowi. Tym razem zwyciężył Amator Golce pokonując w finale po rzutach karnych drużynę Przyjaciół Kobiego. Grupa A: Stradom I Częstochowa – Skra Częstochowa 1:3 Ajaks […]

W sobotę 12 stycznia 2019r. w Hali Sportowej przy boisku KS Stradom w Częstochowie – została rozegrana kolejna już edycja Halowego Turnieju Piłkarskiego poświęconego tragicznie zmarłemu piłkarzowi Stradomia – Michałowi Kobusowi. Tym razem zwyciężył Amator Golce pokonując w finale po rzutach karnych drużynę Przyjaciół Kobiego.

Michał Kobus był kapitanem IV-ligowego KS Włodar Częstochowa / foto: astar.czest.pl
Grupa A:
Stradom I Częstochowa - Skra Częstochowa 1:3
Ajaks Częstochowa - Amator Golce 0:1
Stradom I Częstochowa - Ajaks Częstochowa 1:3
Skra Częstochowa - Amator Golce 2:3
Stradom I Częstochowa - Amator Golce 1:3
Skra Częstochowa - Ajaks Częstochowa 4:5

1. Amator Golce 3 9 7-3
2. Ajaks Częstochowa 3 6 8-6
3. Skra Częstochowa 3 3 9-9
4. Stradom I Częstochowa 3 0 3-9
Kliknij i zobacz zdjęcia z Turnieju !
Grupa B:
Przyjaciele Kobiego - Unia Rędziny 2:1
Lot Konopiska - Stradom II Częstochowa 2:3
Przyjaciele Kobiego - Lot Konopiska 6:1
Unia Rędziny - Stradom II Częstochowa 3:1
Przyjaciele Kobiego - Stradom II Częstochowa 4:0
Unia Rędziny - Lot Konopiska 3:3

1. Przyjaciele Kobiego 3 9 12-2
2. Unia Rędziny 3 4 7-6
3. Stradom II Częstochowa 3 3 4-9
4. Lot Konopiska 3 1 6-12
Kliknij i zobacz zdjęcia z Turnieju !

Półfinały: Amator Golce – Unia Rędziny 2:0 Ajaks Częstochowa – Przyjaciele Kobiego 1:1 k.0:1

Baraż 5-8: Skra Częstochowa – Lot Konopiska 3:1 Stradom I Częstochowa – Stradom II Częstochowa 0:0 k.7:6

Mecz o 7 miejsce: Lot Konopiska – Stradom II Częstochowa 3:4

Mecz o 5 miejsce: Skra Częstochowa – Stradom I Częstochowa 1:0

Mecz o 3 miejsce: Unia Rędziny – Ajaks Częstochowa 1:0

Finał: Amator Golce – Przyjaciele Kobiego 1:1 k.3:1

Kliknij i zobacz zdjęcia z Turnieju !

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Amator Golce 2. Przyjaciele Kobiego 3. Unia Rędziny 4. Ajaks Częstochowa 5. Skra Częstochowa 6. Stradom I Częstochowa 7. Stradom II Częstochowa 8. Lot Konopiska

Najlepszym strzelcem turnieju został Eryk Krupa (Przyjaciele Kobiego), najlepszym zawodnikiem Grzegorz Kędzierski (Amator Golce), a najlepszym bramkarzem Rafał Nocoń (Przyjaciele Kobiego).

Kliknij i zobacz zdjęcia z Turnieju !

Składy drużyn uczestniczących w turnieju: Amator Golce: Woldan Przemysław, Gierczak Dawid, Dushkin Denis, Chajduś Patryk, Kędzierski Grzegorz, Brzęczek Robert, Sikorski Adrian, Matyja Dorian, Bartelak Bartosz, Żyzny Dawid,  trener: Czok Tomasz Przyjaciele Kobiego: Nocoń Rafał, Niedbała Mateusz, Krupa Eryk, Marchewka Paweł, Kościański Krzysztof, Piwiński Sławomir, Czok Tomasz, Maciejewski Grzegorz,  trener: Krężel Dariusz Unia Rędziny: Tyrek Michał, Załęcki Dariusz, Operacz Oskar, Hibner Paweł, Gradowicz Michał, Mateja Mateusz, Dolniak Łukasz, Wojtyto Bartłomiej, Płoszaj Marcin,  trener: Operacz Oskar Ajaks Częstochowa: Woźniak Igor, Jaros Kamil, Kasztelan Kamil, Dziewoński Mateusz, Wysocki Dominik, Bednarek Alex, Ostalski Piotr, Sosnowski Michał, Walczyński Alex, Stachera Tomasz,  trener: Pawłowski Piotr Skra Częstochowa: Kowalczyk Artur, Wierus Kacper, Pakuła Patryk, Matyja Jakub, Wójcik Michał, Napieraj Eryk, Kapkowski Robert, Gołębiowski Radosław, Niedźwiedź Adam, Podolski Wiktor, Cierpiał Jakub,  trener: Szymczak Tomasz Stradom Częstochowa (I i II): Janta Maciej, Kuczera Wojciech, Teodorczyk Mateusz, Małek Daniel, Kaczmarczyk Michał, Groszek Maciej, Skoczek Jakub, Szeląg Adrian, Dul Damian, Maciejewski Piotr, Synowiec Kacper, Wiśniowski Ariel,  trener: Dawidowski Wojciech Lot Konopiska: Kotas Łukasz, Figzał Mariusz, Nawizowski Przemysław, Kowalik Konrad, Opala Robert, Ciuk Konrad, Figzał Dariusz, Sapała Jakub, Sapała Sebastian, Skoczylas Damian, Plaza Jakub,  trener: Kotas Łukasz

Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !
Mini-galeria z Turnieju
Kliknij i zobacz wszystkie zdjęcia z Turnieju !

Źródło: własne