Bonusy dla kibiców częstochowskiej piłki nożnej

Udostępnij :
pilka-nozna-bonus-kod-promocja-bukmacher

Częstochowa to jedno z nielicznych w Polsce miast, które posiada aż dwa zespoły piłkarskie na centralnych szczeblach rozgrywek. Raków Częstochowa jest tegorocznym beniaminkiem Ekstraklasy, a Skra Częstochowa występuje w II lidze. Szeroką ofertę zakładów dotyczących występów obu tych drużyn ma legalny bukmacher STS. Częstochowa jest miastem, w którym działa wiele znanych i ważnych dla polskiego […]

Częstochowa to jedno z nielicznych w Polsce miast, które posiada aż dwa zespoły piłkarskie na centralnych szczeblach rozgrywek. Raków Częstochowa jest tegorocznym beniaminkiem Ekstraklasy, a Skra Częstochowa występuje w II lidze. Szeroką ofertę zakładów dotyczących występów obu tych drużyn ma legalny bukmacher STS.

Częstochowa jest miastem, w którym działa wiele znanych i ważnych dla polskiego sportu klubów, a także, z którym związanych było wielu popularnych sportowców. Na przełomie XX i XXI wieku o sile męskiej siatkówki w naszym kraju przesądzał AZS Częstochowa. W ekstralidze żużlowej od lat z powodzeniem startuje CKM Włókniarz Częstochowa. Coraz więcej powodów do radości mają też częstochowscy kibice piłki nożnej. W ubiegłym sezonie we wspaniałym stylu do najwyższej klasy rozgrywkowej awansował Raków, a w II lidze całkiem nieźle radzi sobie Skra Częstochowa. Jak więc widać, w Częstochowie coś dla siebie znajdą fani przeróżnych dyscyplin sportu!

Raków i Skra w ofercie STS-u

Szeroką ofertę zakładów na mecze Rakowa i Skry ma w swojej ofercie legalna firma bukmacherska STS online (aktywny KOD PROMOCYJNY STS można odebrać na tej stronie). Przykłady można by mnożyć! W 9. kolejce ekstraklasy Raków zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice. Faworytem tego spotkania jest Piast – kurs na jego zwycięstwo wynosi 1,80. Kurs na remis to 3,65, zaś na wygraną Rakowa – 4,48.

Raków jest uwzględniony także w zakładach specjalnych dotyczących tegorocznego sezonu ekstraklasy. Analitycy STS-u niezbyt wysoko oceniają szanse klubu z Częstochowy na zdobycie mistrzostwa (1:500) oraz miejsce w pierwszej trójce (1:125). Bardziej realne jest to, że Raków zagra w grupie mistrzowskiej po sezonie zasadniczym (kurs 7,50) oraz że utrzyma się na najwyższym szczeblu rozgrywek (2,25).

W przypadku drugoligowej Skry wybór jest nieco mniejszy – typować można bowiem wyłącznie jej wyniki w meczach ligowych. I tak np. w spotkaniu Resovii ze Skrą faworytem do zgarnięcia trzech punktów są gospodarze (kurs 1,70). W przypadku remisu można zarobić 3,65 zł za każdą postawioną na to złotówkę, a jeśli wygra Skra – 4,69 zł.

Oczywiście kibice zarówno Rakowa, jak i Skry mogą korzystać także z promocji i bonusów przygotowanych przez STS dla swoich klientów. I tak w ramach promocji „4 kupony – 1 gratis” należy postawić cztery kupony dokładnie za 11 zł, przy czym minimum jeden zakład musi zostać zawarty na zdarzenie z oferty LIVE, a dodatkowo jeden zakład musi zostać zawarty przez aplikację mobilną STS-u. Jeśli się tak stanie, gracz otrzyma zwrot kwoty 11 zł na konto bonusowe.

Kod promocyjny do rejestracji

Bardzo atrakcyjny jest też bonus powitalny STS-u – jest to 100% pierwszego depozytu do kwoty 1200 zł i freebet 25 zł. Uwaga! Podczas rejestracji na stronie STS-u warto wykorzystać aktualny kod promocyjny do STS. Pozwoli to na zwiększenie bonusu powitalnego na start – będzie to nie tylko 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1200 zł i darmowy zakład (freebet), ale także 34 zł bonusu bez ryzyka (tzw. bezpieczny kupon). To zupełnie darmowe pieniądze, które można przeznaczyć np. na typowanie wyników spotkań Rakowa oraz Skry lub STS betGames.

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją MF.

Źródło: Treści nadesłane na podstawie materiałów źródłowych: STS, wikipedia, legalsport