REKLAMA
REKLAMA

Ciekawy weekend w grupie pierwszej Klasy „A”

Udostępnij :
55752551_1953888828053026_5646596192700727296_n

W derbowym meczu Victoria pokonała Ajaks 2:1 / foto: facebook.com/KOSVictoriaCzęstochowa

W sobotę 6 kwietnia rozpocznie się 17 kolejka w grupie pierwszej częstochowskiej Klasy „A”.  Lidera Ajaks Częstochowa czeka ciężkie spotkanie w Cykarzewie. Gospodarze w rundzie wiosennej wygrali dwa ostatnie spotkania i liczą, że uda się pokonać zespół z Częstochowy. Ewentualne potknięcie Ajaksu może wykorzystać drugi Lot Konopiska, który w Blachowni zagra z ostatnim w tabeli […]

W sobotę 6 kwietnia rozpocznie się 17 kolejka w grupie pierwszej częstochowskiej Klasy „A”. 

Lidera Ajaks Częstochowa czeka ciężkie spotkanie w Cykarzewie. Gospodarze w rundzie wiosennej wygrali dwa ostatnie spotkania i liczą, że uda się pokonać zespół z Częstochowy.

Ewentualne potknięcie Ajaksu może wykorzystać drugi Lot Konopiska, który w Blachowni zagra z ostatnim w tabeli Orlikiem.

Emocji nie powinno zabraknąć w Czarnym Lesie, który do liderującej dwójki traci tylko 2 punkty. Płomień Czarny Las zagra z 6-tym zespołem w grupie I – Błękitnymi Libidza.

Pozostałe spotkania w tej grupie również zapowiadają się ciekawie. Kolejkę zakończy jedyny mecz w niedzielę, w którym Naprzód Ostrowy podejmie Okszę Łobodno

W poprzedniej 16 kolejce zawodnicy strzelili 29 goli, w trzech meczach zwyciężali gospodarze, a w czterech goście. Nie zanotowano żadnego remisu.

Zobacz zestaw par i aktualną tabelę Klasy „A” gr. I
REKLAMA