[CLJ U-17] Zaczynamy od zwycięstwa! Odra – Raków 0:4

Raków Częstochowa : Zespół U-17 na inaugurację rozgrywek CLJ pokonał na wyjeździe Odrę Opole 4:0. Raków premierową bramkę w rundzie jesiennej zdobył w 26. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Patryk Malamis, któremu asystował Wojciech Gębka. Po tym golu częstochowianie nabrali pewności siebie i zaczęli dominować. Co prawda do przerwy nie zdobyli już goli, […]

Raków Częstochowa :

Zespół U-17 na inaugurację rozgrywek CLJ pokonał na wyjeździe Odrę Opole 4:0.

Raków premierową bramkę w rundzie jesiennej zdobył w 26. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Patryk Malamis, któremu asystował Wojciech Gębka. Po tym golu częstochowianie nabrali pewności siebie i zaczęli dominować. Co prawda do przerwy nie zdobyli już goli, ale po zmianie stron ten stan rzeczy uległ zmianie.

W przerwie trener Adam Studnicki do gry desygnował Mateusza Głowiński, który zmienił Sebastiana Cebulę. Głowiński potrzebował zaledwie 11 minut, aby pokonać bramkarza Odry. Po niespełna godzinie gry było 3:0. Tym razem to znów Malamis skutecznie wykończył akcję Czerwono-Niebieskich. Zarówno przy bramce Mateusza Głowińskiego, jak i Patryka Malamis asystę zaliczył Jakub Rozwadowski. W 71. minucie padł ostatni gol. I znów w roli głównej wystąpił Malamis. Nasz zawodnik odebrał piłkę rywalom, minął dwóch przeciwników, a następnie skompletował hattricka ustalając wynik spotkania na 4:0 dla Rakowa.

Nasz zespół udanie rozpoczął jesienną kampanię. W 2. kolejce Raków zmierzy się także na wyjeździe z Ruchem Chorzów.

Adam Studnicki (trener, U-17): Początek spotkania był dość nerwowy, jednak z każdą minutą coraz mocniej narzucaliśmy swój styl gry, co przełożyło się na dobrą akcję zakończoną golem Malamisa.

W drugiej połowie tylko udokumentowaliśmy dobrą grę kolejnymi bramkami. Za nami dobry początek ligi, jednak mamy świadomość ile pracy jeszcze nas czeka.

Odra – Raków 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 – Malamis 26.0:2 – Głowiński 56.0:3 – Malamis 59.0:4 – Malamis 71.

Skład: Ryszewski (70. Suchecki) – Kitowski (60. Andrychowicz), Józefczyk, Kabaj, Gacek (46. Baryła), Rozwadowski (67. Cieślak), Długosz (64. Łukasiewicz), Gębka (67. Pałuczak), Napieraj, Cebula (46. Głowiński), Malamis.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa