REKLAMA
REKLAMA

Czerwono-Niebiescy nie zwalniają tempa

Udostępnij :
Rakow-Lech-231

1/16 Pucharu Polski: Raków Częstochowa – Lech Poznań

Raków Częstochowa odniósł drugie zwycięstwo ligowe z rzędu. Tym razem czerwono-niebiescy wygrali na wyjeździe z Wigrami Suwałki 3:0. Wszystkie gole padły po uderzeniach głową, a na listę strzelców wpisali się Tomas Petrasek (dwie bramki) i Szymon Lewicki. Raków do gry przystąpił w składzie między innymi z Szymonem Lewickim, Michałem Gliwą i Danielem Bartlem. Tuż przed […]

Raków Częstochowa odniósł drugie zwycięstwo ligowe z rzędu. Tym razem czerwono-niebiescy wygrali na wyjeździe z Wigrami Suwałki 3:0. Wszystkie gole padły po uderzeniach głową, a na listę strzelców wpisali się Tomas Petrasek (dwie bramki) i Szymon Lewicki.

Raków do gry przystąpił w składzie między innymi z Szymonem Lewickim, Michałem Gliwą i Danielem Bartlem. Tuż przed meczem doszło do jeszcze jednej zmiany. Adam Radwański zastąpił zmagającego się z problemami zdrowotnymi Miłosza Szczepańskiego.

Na półmetku rozgrywek Raków ma na swoim koncie 36 punktów i pewnie lideruje w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Przed naszymi zawodnikami jeszcze cztery spotkania, które zostaną rozegrane awansem z rundy wiosennej. W przyszłą niedzielę ekipa trenera Papszuna zagra w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą.

Wigry Suwałki – Raków Częstochowa 0:3 (0:1) 0:1 – Tomas Petrasek 41′ 0:2 – Szymon Lewicki 70′ 0:3 – Tomas Petrasek 83′

Wigry Suwałki: Węglarz – Olszewski, Kuriata, Karbowy, Sabiłło, Mackiewicz, Bartczak, Adamec, Piekarski, Karankiewicz, Pawłowski.

Raków Częstochowa: Gliwa – Petrasek, Niewulis, Kasperkiewicz, Schwarz, Listkowski, Bartl, Kun, Radwański, Domański, Lewicki. 

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Fortuna 1 Ligi

źródło: Raków Częstochowa / rksrakow.pl

REKLAMA