Czerwono-Niebieski raport przedmeczowy | #RCZLGD

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W sobotę o godzinie 15.00 podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się na Stadionie Energa Gdańsk z Lechią w ramach 2. kolejki PKO Ekstraklasy. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja zdrowotna w naszej drużynie. Na urazy narzekają nieobecni we wtorek Fran Tudor, Petr Schwarz i Felicio Brown Forbes. Nasz sztab medyczny pracuje nad […]

Raków Częstochowa :

W sobotę o godzinie 15.00 podopieczni trenera Marka Papszuna zmierzą się na Stadionie Energa Gdańsk z Lechią w ramach 2. kolejki PKO Ekstraklasy. Sprawdźcie, jak prezentuje się aktualna sytuacja zdrowotna w naszej drużynie.

Na urazy narzekają nieobecni we wtorek Fran Tudor, Petr Schwarz i Felicio Brown Forbes. Nasz sztab medyczny pracuje nad tym, by cała trójka była do dyspozycji trenera Marka Papszuna na sobotnie starcie z Lechią Gdańsk, ale ostateczna decyzja o tym, czy zawodnicy Ci będą gotowi do występu w 2. kolejce rozgrywek PKO Ekstraklasy zostanie podjęta w dniu meczowym. 

Miłosz Szczepański, który 18 maja przeszedł zabieg rekonstrukcji uszkodzonego więzadła, kontynuuje rehabilitację. Za nim połowa drogi w walce o powrót na boisko. Wszystko przebiega zgodnie z planem. 

Pozostali zawodnicy trenują na pełnych obrotach i są do dyspozycji sztabu szkoleniowego. 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa