„Czy wiesz, że…”: Występ trenera Dariusza Skrzypczaka w meczu Polska – Anglia

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Reprezentacja Polski dziś wieczorem powalczy o kolejne punkty w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Na PGE Narodowym Biało-Czerwoni zmierzą się z Anglikami. 20 lat temu w podobnym spotkaniu wystąpił Dariusz Skrzypczak, asystent trenera w drużynie Rakowa. Dariusz Skrzypczak w swoim piłkarskim CV ma siedem występów w barwach reprezentacji Polski, w tym jedno przeciwko […]

Raków Częstochowa :

Reprezentacja Polski dziś wieczorem powalczy o kolejne punkty w eliminacjach mistrzostw świata 2022. Na PGE Narodowym Biało-Czerwoni zmierzą się z Anglikami. 20 lat temu w podobnym spotkaniu wystąpił Dariusz Skrzypczak, asystent trenera w drużynie Rakowa.

Dariusz Skrzypczak w swoim piłkarskim CV ma siedem występów w barwach reprezentacji Polski, w tym jedno przeciwko Anglikom w 1991 roku. Był to mecz eliminacji mistrzostw Europy, który zakończył się remisem 1:1. Trener Dariusz Skrzypczak rozpoczął mecz w wyjściowym składzie desygnowanym przez Andrzeja Strejlaua, ówczesnego selekcjonera kadry i przebywał na boisku do 79 minuty. Co ciekawe, mecz odbywał się 13 listopada – w dzień urodzin trenera Skrzypczaka. 

 

Całe spotkanie można obejrzeć w internetowej bibliotece Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Eliminacje mistrzostw Europy 1992 Polska – Anglia

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa