David Tijanić: Zyskałem zaufanie drużyny

Udostępnij :

Raków Częstochowa : – Ucieszyłem się gdy zdobyliśmy pierwszą bramkę tak szybko. Zyskaliśmy jeszcze większą pewność siebie i łatwiej było nam kontynuować to spotkanie zgodnie z założeniami trenera – powiedział po zwycięskim meczu z Zagłębiem Lubin (2:1) David Tijanić. Jak poniedziałkową wygraną podsumował słoweński pomocnik?   – Spodziewaliśmy się, że będzie to trudne spotkanie. Zagłębie […]

Raków Częstochowa :

– Ucieszyłem się gdy zdobyliśmy pierwszą bramkę tak szybko. Zyskaliśmy jeszcze większą pewność siebie i łatwiej było nam kontynuować to spotkanie zgodnie z założeniami trenera – powiedział po zwycięskim meczu z Zagłębiem Lubin (2:1) David Tijanić.

Jak poniedziałkową wygraną podsumował słoweński pomocnik?

– Spodziewaliśmy się, że będzie to trudne spotkanie. Zagłębie Lubin to bardzo dobry zespół, co udowodnili w dwóch pierwszych kolejkach tego sezonu. Każdy z nas musiał dać z siebie 100%, by zrealizować założenia taktyczne i tak też się stało. Zagraliśmy świetną pierwszą połowę spychając rywali do gry w defensywie i nie pozwoliliśmy im na swobodne rozgrywanie akcji. Udało się wygrać ważny mecz i oby tak dalej.

Z każdą kolejną grą David czuje się coraz lepiej w drużynie, a to przekłada się na jego boiskową formę.

– Cieszę się, że praca jaką wykonuję na treningach jest doceniana przez kolegów z drużyny. Mam wrażenie, że zyskałem ich zaufanie. Nie boją się ze mną grać, a to przekłada się na lepszą dyspozycję całego zespołu. Myślę, że w następnych meczach może być tylko lepiej.

Następny mecz Rakowa już w najbliższy piątek. Czerwono-Niebiescy zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem z Bielska-Białej. 

– Przed nami krótki tydzień, dlatego od jutra skupiamy się już tylko na piątkowym meczu z Podbeskidziem. Znamy mocne i słabe strony tej drużyny. Nie zamierzamy poprzestać na dotychczasowych osiągnięciach i zrobimy wszystko by przywieźć do Częstochowy 3 punkty.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa