-->

[FOTO / RELACJA] Derby dla Panek!

Udostępnij :
IMG_1067

KS Panki wygrywa derby w Truskolasach ! / foto: Ilona Wołek

W sobotę 6 kwietnia w Truskolasach w ramach 22 kolejki Klasy Okręgowej „Football Factory” w derbowym meczu miejscowa Olimpia zmierzyła się z KS-em Panki. Zobacz pełną galerię zdjęć z tego spotkania Kibice zgromadzeni na trybunach stadionu w Truskolasach obejrzeli bardzo dużo zaangażowania i walki o każdy metr boiska. Pierwszy gol w spotkaniu został zaliczony jako […]

W sobotę 6 kwietnia w Truskolasach w ramach 22 kolejki Klasy Okręgowej „Football Factory” w derbowym meczu miejscowa Olimpia zmierzyła się z KS-em Panki.

Zobacz pełną galerię zdjęć z tego spotkania

Kibice zgromadzeni na trybunach stadionu w Truskolasach obejrzeli bardzo dużo zaangażowania i walki o każdy metr boiska. Pierwszy gol w spotkaniu został zaliczony jako samobójcze trafienie zawodnika Olimpii – został nabity po strzale Tomasza Pasieki. Drugiego i zarazem ostatniego gola w meczu kibice obejrzeli tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania. Na listę strzelców wpisał się Paweł Wręczycki, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale Michała Załuckiego znalazł się w odpowiednim miejscu i z bliskiej odległości zdobył gola.

Galeria z meczu:

Zobacz pełną galerię zdjęć z tego spotkania

06.04.2019 / 17:00 / Klasa Okręgowa „Football Factory” Olimpia Truskolasy – KS Panki 0:2 (0:2) 0:1 – 32′ Mateusz Bal (samobójcza) 0:2 – 44′ Paweł Wręczycki

Olimpia Truskolasy: Robert Toporek (46’ Krzysztof Wręczycki), Adrian Dymarek, Andrzej Bogus, Paweł Mardosz, Krzysztof Rendak, Mateusz Bal, Jakub Tyklewicz, Cezary Tomziński, Kacper Paruzel, Oskar Bogus, Marcin Zalewski.

KS Panki: Dariusz Sobolewski, Patryk Kudła, Arkadiusz Hyra, Michał Załucki, Przemysław Ogłaza, Paweł Wręczycki, Sebastian Dobosz (90’ Robert Rudlicki), Krystian Piechel (77’ Jakub Jędrzejczak), Łukasz Rabiniak (46’ Jakub Koza), Tomasz Pasieka (90’ Michał Korzekwa), Krzysztof Pietrzykowski.

Zobacz wszystkie wyniki i aktualną tabelę Klasy Okręgowej „Football Factory”

Źródło: własne / kspanki.futbolowo.pl / foto: Ilona Wołek

REKLAMA