[FOTO / RELACJA] Strzelanina w „Serie A”!

MG_3376

W sobotnie popołudnie 23 marca w meczu Klasy A gr. II Vice-lider Czarni Starcza mierzył się z zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli Metalem Rzeki Wielkie. Kibice spodziewali się jednostronnego widowiska i tak też się stało. Już w 1 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Łukasz Nowak. W 10 minucie było już 2:0, a gola strzelił Dominik […]

W sobotnie popołudnie 23 marca w meczu Klasy A gr. II Vice-lider Czarni Starcza mierzył się z zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli Metalem Rzeki Wielkie.

Kibice spodziewali się jednostronnego widowiska i tak też się stało. Już w 1 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Łukasz Nowak. W 10 minucie było już 2:0, a gola strzelił Dominik Badora. 6 minut później na listę strzelców wpisał się Patryk Jędrzejczyk. W 20 minucie drugie trafienie zaliczył Badora. Wspomniany wcześniej Łukasz Nowak podwyższył rezultat w 29 i 31 minucie zaliczając Hattricka w tym spotkaniu. Do przerwy wynik się nie zmienił i gospodarze schodzili do szatni w bardzo dobrych humorach prowadząc 6:0.

Po przerwie widać było rozprężenie w szeregach gospodarzy co przełożyło się na słabą skuteczność. W 84 minucie czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości Jakub Posak i w końcówce spotkania Metal musiał grać w dziesiątkę. Taki rozwój wydarzeń sprawił, że gospodarzom udało się strzelić jeszcze dwa gole w tym spotkaniu. W 89 i 91 minucie swoje trafienia dołożył Łukasz Krzyczmanik i tym sposobem Czarni Starcza pokonali Metal Rzeki Wielkie 8:0. Dąbrowianka Dąbrowa Zielona zremisowała w Złotym Potoku 1:1 tym samym spychając na ostatnie miejsce w tabeli Metal Rzeki Wielkie.

Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy „A”

23.03.2019 / 15:30 / Klasa „A” gr. II Czarni Starcza – Metal Rzeki Wielkie 8:0 (6:0) 1:0 – 1′ Łukasz Nowak 2:0 – 10′ Dominik Badora 3:0 – 16′ Patryk Jędrzejczyk 4:0 – 20′ Dominik Badora 5:0 – 29′ Łukasz Nowak 6:0 – 31′ Łukasz Nowak 7:0 – 89′ Łukasz Krzyczmanik 8:0 – 90+1′ Łukasz Krzyczmanik

Czarni Starcza: Szymon Dróżdż (80′ Szymon Szkop), Rafał Nowak (37′ Janusz Kamiński), Dominik Badora (65′ Daniel Klyta), Patryk Jędrzejczyk, Patryk Korzec, Łukasz Krzyczmanik, Bartłomiej Liszczyk, Łukasz Nowak, Dawid Nowak (52′ Mateusz Janczyk), Patryk Pijet, Piotr Tyrała (76′ Kamil Trela)

Metal Rzeki Wielkie: Adrian Franc, Piotr Deryng, Kamil Wroński, Dawid Kustal, Jakub Posak, Norbert Kluczny (46′ Kamil Trejotowicz), Damian Woch, Damian Baryś, Konrad Duda, Dominik Kalota, Adrian Olesiak

Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. II Zobacz wyniki i aktualną tabelę Klasy „A” gr. I Zobacz zdjęcia z innych spotkań Klasy „A”