REKLAMA
REKLAMA

[FOTO] Walka o utrzymanie w Okręgówce trwa w najlepsze!

Udostępnij :
IMG_0361

Za nami 27 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. Po weekendowych meczach pewni awansu do IV Ligi są już zawodnicy Znicza Kłobuck. Znicz Kłobuck awansował do IV ligi! Przed nami jest jednak dużo niewiadomych. Kluby z „Okręgówki” kibicują naszym zespołom występującym w IV Lidze, gdyż aż 3 drużyny do końca muszą walczyć o punkty i jak […]

Za nami 27 kolejka Klasy Okręgowej „Football Factory”. Po weekendowych meczach pewni awansu do IV Ligi są już zawodnicy Znicza Kłobuck.

Znicz Kłobuck awansował do IV ligi!

Przed nami jest jednak dużo niewiadomych. Kluby z „Okręgówki” kibicują naszym zespołom występującym w IV Lidze, gdyż aż 3 drużyny do końca muszą walczyć o punkty i jak najlepsze miejsce, aby nie spaść do Klasy Okręgowej. Zieloni Żarki są w najgorszej sytuacji i można stwierdzić, że prawdopodobnie w nowym sezonie Zieloni zagrają w częstochowskiej Okręgówce. W nieco lepszym położeniu znajduje się zespół z Myszkowa. Rezerwy Rakowa zaczęły punktować i tutaj raczej nie powinno być problemów z utrzymaniem. Pewna utrzymania może być natomiast Polonia Poraj.

Galeria z meczu Stradom Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn / foto: Olga Tyrek

Od spadku naszych drużyn z IV Ligi do Okręgówki będzie zależała ilość drużyn ile „poleci” z Okręgówki do Klasy „A”. W najgorszej sytuacji jest aktualnie Orzeł Kiedrzyn, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli (21 punktów). Przedostatnie miejsce zajmuje Lotnik Kościelec (27 punktów), a pozycję wyżej znajduje się Olimpia Huta Stara (28 punktów). Na 15 pozycji znajduje się Gmina Kłomnice (29 punktów), a 14 lokata należy do drużyny Orzeł Psary-Babienica (30 punktów). Powyższe zespoły zajmujące miejsca 14-18 przegrały w miniony weekend swoje spotkania.

Galeria z meczu Piast Przyrów – Unia Kalety / foto: Monika Musik
Podsumowanie 27 kolejki "Okręgówki":
Mecze: 9
Gole: 46
Zwycięstwa gospodarzy: 7
Remisy: 1
Zwycięstwa gości: 1
Zobacz wszystkie wyniki 27 kolejki oraz aktualną tabelę „Okręgówki”

Źródło: własne / foto: Monika Musik / foto: Olga Tyrek

REKLAMA