Informacja odnośnie modernizacji MSP „Raków” | 24.02

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Jak co poniedziałek, zapraszamy na raport dotyczący modernizacji MSP „Raków”. Z informacji otrzymanych z Urzędu Miasta w Częstochowie wynika, że piątkowy termin otwarcia kopert przetargowych jest niezagrożony.    Na wszystkie pytania od potencjalnych wykonawców inwestycji przy ul. Limanowskiego 83, przedstawiciele miasta odpowiadają na bieżąco. Na chwilę obecną, zgodnie z ustaleniami z 6 […]

Raków Częstochowa :

Jak co poniedziałek, zapraszamy na raport dotyczący modernizacji MSP „Raków”.

Z informacji otrzymanych z Urzędu Miasta w Częstochowie wynika, że piątkowy termin otwarcia kopert przetargowych jest niezagrożony. 

Na wszystkie pytania od potencjalnych wykonawców inwestycji przy ul. Limanowskiego 83, przedstawiciele miasta odpowiadają na bieżąco. Na chwilę obecną, zgodnie z ustaleniami z 6 lutego, otwarcie kopert z ofertami na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych nastąpi w piątek, 28 lutego o godzinie 9.30.  

Jednym z punktów obrad podczas czwartkowej sesji Rady Miasta Częstochowy będzie głosowanie nad zabezpieczeniem środków finansowych na przeprowadzenie inwestycji. W tym miejscu warto przypomnieć, że 30 stycznia częstochowscy Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę dotyczącą aktualizacji wniosku o dofinansowanie MSP „Raków”. 
Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

W najbliższy piątek życzymy sobie i Wam samych pozytywnych informacji! 

Nasz poprzedni raport możecie natomiast przeczytać w TYM miejscu.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa