REKLAMA
REKLAMA

Informacje dla posiadaczy karnetów przed meczem z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

Udostępnij :

Raków Częstochowa : W sobotę, 23 października znów zagramy przy Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Wszystkich karnetowiczów prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. MOŻLIWOŚĆ JEDNORAZOWEJ ZMIANY MIEJSCA   Od soboty, 9 października, od godziny 10:00 posiadacze karnetów całosezonowych oraz na rundę jesienną będą mieć możliwość jednorazowej zmiany swojego miejsca na […]

Raków Częstochowa :

W sobotę, 23 października znów zagramy przy Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Wszystkich karnetowiczów prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

MOŻLIWOŚĆ JEDNORAZOWEJ ZMIANY MIEJSCA

 

Od soboty, 9 października, od godziny 10:00 posiadacze karnetów całosezonowych oraz na rundę jesienną będą mieć możliwość jednorazowej zmiany swojego miejsca na mecz 12. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Taka możliwość będzie dostępna do rozpoczęcia spotkania. 

 

Zmiana miejsca może odbyć się wyłącznie w obrębie trybuny, na jaką kibic posiada karnet (z wyłączeniem sektora VIP). Można jej dokonać stacjonarnie w kasie stadionu przy ul. Limanowskiego 83 w sobotę w godzinach 14:00-19:00 oraz od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00, w sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej lub online pod adresem bilety.rakow.com.

 

Aby zmienić miejsce drogą internetową, należy:

 

– zalogować się na konto w systemie biletowym

– w zakładce „Twoje konto” odnaleźć opcję „Karnety” i kliknąć w szczegóły przypisanego karnetu

– wybrać nowe miejsce i typ biletu

– zakończyć transakcję i pobrać darmowy, jednorazowy bilet na mecz

 

MASZ KARNET I JESTEŚ ZASZCZEPIONY PRZECIW COVID-19? ZAZNACZ TO W SYSTEMIE!

 

Każdy kibic posiadający karnet na rundę jesienną lub cały sezon 2021/2022 w systemie sprzedaży może zadeklarować, że jest zaszczepiony przeciwko COVID-19. Takie działanie pozwoli na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu wynikającego z obecnych restrykcji sanitarnych, które zezwalają na zapełnienie 50% miejsc na stadionie i tym samym umożliwia zwiększenie puli biletów, które trafią do wolnej sprzedaży na spotkanie z beniaminkiem z Niecieczy. Aby to zrobić, postępuj według poniższej instrukcji:

 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakow.com

2. Przejdź do swojego konta 

3. Edytuj dane

4. Znajdź zgodę użytkownika i potwierdź, że jesteś zaszczepiony

5. Zapisz! 

 

Powyższy proces można zrealizować także w punktach stacjonarnych:

 

– w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej

– w kasie biletowej przy Limanowskiego 83

 

ZWOLNIJ MIEJSCE, JEŚLI WIESZ, ŻE NIE BĘDZIESZ NA MECZU

 

Przypominamy, że każdy karnetowicz, który nie pojawi się na najbliższym meczu, powiniem w systemie sprzedaży zwolnić miejsce, dzięki czemu spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza więcej kibiców będzie mogło obejrzeć z wysokości trybun przy #L83. Aby tego dokonać, wystarczą trzy kroki: 

 

1. Zaloguj się w systemie biletowym na bilety.rakom.com

2. Wejdź w swój karnet

3. Przy wydarzeniu zbliżającego się meczu kliknij „anuluj”

 

SPRZEDAŻ BILETÓW

 

Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza wystartuje w najbliższy poniedziałek, 11 października o godzinie 10:00. Sprzedaż prowadzona będzie stacjonarnie w Sklepie Rakowa w Galerii Jurajskiej w godzinach 10:00 – 22:00, w kasie biletowej stadionu MSP „Raków” od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00 oraz w sobotę w godzinach 09:00 – 19:00, a także drogą internetową pod adresem bilety.rakow.com.

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa

REKLAMA