REKLAMA
REKLAMA

IV liga: Derby dla Zielonych Żarki, ale sytuacja w tabeli nadal bez zmian.

Udostępnij :
IMG_0397-1

Zieloni Żarki po wygranym meczu derbowym z MKS-em Myszków awansowali o jedną pozycję w tabeli, ale nadal zajmują miejsce spadkowe. Pozostałe nasze drużyny niestety przegrały swoje mecze. Po 21 kolejkach w IV lidze, pozycje „naszych” drużyn w tabeli nie napawają optymizmem. Jedynie Polonia Poraj już powoli może się cieszyć z utrzymania – wystarczy wygrać 3 […]

Zieloni Żarki po wygranym meczu derbowym z MKS-em Myszków awansowali o jedną pozycję w tabeli, ale nadal zajmują miejsce spadkowe. Pozostałe nasze drużyny niestety przegrały swoje mecze.

Po 21 kolejkach w IV lidze, pozycje „naszych” drużyn w tabeli nie napawają optymizmem. Jedynie Polonia Poraj już powoli może się cieszyć z utrzymania – wystarczy wygrać 3 z 9 spotkań.

Zobacz wyniki i aktualną sytuację w tabeli IV ligi

Zielonym Żarki brakuje dwóch punktów, by mieć jeszcze szanse na pozostanie w IV lidze, bo przy takiej samej ilości oczek jak Górnik Piaski, to drużyna z Żarek będzie pozycję wyżej (wygrała 2:0 i przegrała 0:1, co daje taką samą ilość punktów w bezpośrednich pojedynkach, ale w bramkach już drużyna Zielonych jest lepsza).

Cały czas punktów muszą szukać rezerwy Rakowa i MKSu Myszków, aby odbić się od granicy strefy spadkowej.

Górnik Piaski – Raków II Częstochowa 1:0 (1:0) 1:0 – 25′ Dariusz Bernaś

Raków II : Trelowski, Apolinarski, Pavlas, Bajkiewicz (62′ Waśkiewicz), Ślęzak, Czerkas, Krzyżak, Wróblewski, Budnicki, Chłód, Zębik (74′ Bator).

Zobacz wyniki i aktualną sytuację w tabeli IV ligi

Polonia Bytom – Polonia Poraj 3:0 (2:0) 1:0 – 9′ Lachowski 2:0 – 36′ Bębenek 3:0 – 83′ Makowski

Polonia Poraj: Kępka, Góralczyk, Mazerant (46′ Płatkowski), Piątkowski, Jaworski (89′ Nietresta), Kowalski, Krupa, Mizgała, Piwiński, Psonka (85′ Kaziszyn), Swatek.

Zobacz wyniki i aktualną sytuację w tabeli IV ligi

Zieloni Żarki – MKS Myszków 1:0 (0:0) 1:0 – 92′ Gładysz Zieloni Żarki: Stańczyk, Gładysz, Sikora, Zachara, Czerwik, Frukacz, Gliński, Konieczko (65′ Flak), Kurpios, Niedbała (85′ Juzoń), Skrzypczyk.

MKS Myszków: Bensz, Musiał, Starczewski, Bobryk (70′ Wiśniewski), Borys, Obodecki (60′ Taska), Andrzejewski, Bąk, Mazurek, Stankiewicz (75′ Mokwiński), Zdanowski.

Zobacz wyniki i aktualną sytuację w tabeli IV ligi
REKLAMA