-->

[QUIZ] Jak dobrze znasz Przepisy gry w piłkę nożną? #1

Udostępnij :
przepisy

Jak dobrze znasz Przepisy gry w piłkę nożną?

Nowość na astar.czest.pl – QUIZY piłkarskie. Od dzisiaj w naszym serwisie będziemy publikować porcje quizów – na początek dotyczące Przepisów Gry w piłkę nożną. Zabawcie się i sprawdźcie przy okazji swoją wiedzę. Po zakończonym quizie udostępniajcie swoje wyniki :) Do dzieła !

Nowość na astar.czest.pl – QUIZY piłkarskie.

Od dzisiaj w naszym serwisie będziemy publikować porcje quizów – na początek dotyczące Przepisów Gry w piłkę nożną. Zabawcie się i sprawdźcie przy okazji swoją wiedzę.

Po zakończonym quizie udostępniajcie swoje wyniki :)

Do dzieła !

.wq-quiz-20354 { --wq-question-width: 100%; --wq-question-color: #009cff; --wq-question-height: auto; --wq-bar-color: #d30000; --wq-font-color: #444; --wq-background-color: #f2f2f2; }

1. Zawodnik wykonał rzut karny zagrywając piłkę do tyłu, do której dobiegł współpartner wykonawcy i pięknym strzałem zdobył bramkę. Jaka jest decyzja sędziego?

Bramka Rzut wolny pośredni Powtórka rzutu karnego Bramka i żółta kartka dla wykonawcy Correct! Wrong!

2. Czy zgodnie z Przepisami Gry sędzia w czasie pokazywania zawodnikowi żółtej/czerwonej kartki musi jednocześnie drugą ręką wskazać na tego zawodnika?

TAK NIE Correct! Wrong!

3. Punkt karny wyznacza się ze środka punktu do:

Przedniej krawędzi lini bramkowej Środka linii bramkowej Tylnej krawędzi linii bramkowej Correct! Wrong!

4. Wykonawca rzutu rożnego wykona rzut w taki sposób, że celowo kopnie piłkę w przeciwnika, aby uzyskać prawo do ponownego jej zagrania. Co zrobi sędzia jeśli to zagranie nie było wykonanie nieostrożnie, nierozważnie lub z użyciem nadmiernej siły?

Jeszcze raz Jeszcze raz i żółta kartka Gramy dalej Rzut wolny pośredni i żółta kartka Correct! Wrong!

5. Czy bramkarz przy obronie rzutu karnego, może się poruszać na linii bramkowej, ale nie może opuszczać jej do czasu zagrania piłki?

TAK NIE Correct! Wrong! Jak dobrze znasz Przepisy gry w piłkę nożną? #1 Oj słabiutko :( Chyba czas przeczytać Przepisy Gry w piłkę nożną :) SUPER ! Na wszystkie pytania znałeś/aś odpowiedzi. Gratulujemy :) Mogłoby być lepiej :)

Share your Results:

Facebook Twitter
REKLAMA