REKLAMA
REKLAMA

Już dziś Znicz Kłobuck może zapewnić sobie awans do IV Ligi!

Udostępnij :
IMG_8572

Na sobotę 4 maja zaplanowano osiem spotkań 27 kolejki Klasy Okręgowej „Football Factory”. Jeden mecz zostanie rozegrany w niedzielę 5 maja. Kolejkę otworzy mecz w Truskolasach, gdzie o 13:00 miejscowa Olimpia zmierzy się z Liswartą Krzepice. O godzinie 17:00 w Lublińcu Sparta zagra z Amatorem Golce. Warta Mstów zmierzy się z drużyną Orzeł Psary/Babienica. Pogoń […]

Na sobotę 4 maja zaplanowano osiem spotkań 27 kolejki Klasy Okręgowej „Football Factory”. Jeden mecz zostanie rozegrany w niedzielę 5 maja.

Kolejkę otworzy mecz w Truskolasach, gdzie o 13:00 miejscowa Olimpia zmierzy się z Liswartą Krzepice. O godzinie 17:00 w Lublińcu Sparta zagra z Amatorem Golce. Warta Mstów zmierzy się z drużyną Orzeł Psary/Babienica. Pogoń Kamyk podejmie Lotnika Kościelec. Piast Przyrów zagra z Unią Kalety, a Gmina Kłomnice z Wartą Kamieńskie Młyny. Również o siedemnastej Znicz Kłobuck zmierzy się z Olimpią Huta Stara. Zwycięstwo w tym spotkaniu zapewni drużynie prowadzonej przez Tomasza Juszczyka awans do IV Ligi Śląskiej!

O 17:30 w Częstochowie przy ul. Sabinowskiej dojdzie do pojedynku Stradomia z drużyną Orła Kiedrzyn.

W niedzielę w Pankach miejscowy Klub Sportowy zagra z drużyną MLKS-u Woźniki. Początek meczu o godzinie 17:00.

Zobacz wszystkie pary 27 kolejki oraz aktualną tabelę „Okręgówki”
Podsumowanie 26 kolejki "Okręgówki":
Mecze: 9
Gole: 27
Zwycięstwa gospodarzy: 5
Remisy: 0
Zwycięstwa gości: 4

Źródło: własne

REKLAMA