REKLAMA
REKLAMA

Już w piątek Prezentacja Kibiców Rakowa!

Udostępnij :
MG_3192

Już w najbliższy piątek tj. 31 stycznia 2020r. w Hali Częstochowa przy ul. Żużlowej odbędzie się Prezentacja Kibiców. W imieniu redakcji serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Czerwono-Niebieskich do wzięcia udziału w wydarzeniu. Przez całą rundę jesienną PKO Ekstraklasy kibice Rakowa poświęcali swój czas i pieniądze, by móc oglądać Czerwono-Niebieskich na żywo. Nikt w Polsce nie przejechał […]

Już w najbliższy piątek tj. 31 stycznia 2020r. w Hali Częstochowa przy ul. Żużlowej odbędzie się Prezentacja Kibiców. W imieniu redakcji serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Czerwono-Niebieskich do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Przez całą rundę jesienną PKO Ekstraklasy kibice Rakowa poświęcali swój czas i pieniądze, by móc oglądać Czerwono-Niebieskich na żywo. Nikt w Polsce nie przejechał dla swojej drużyny tyle kilometrów, co oni.

Zawodnicy, trenerzy, sponsorzy i ludzie związani z Rakowem zjawią się 31 stycznia (piątek) w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4, by osobiście Was poznać.

Poniżej harmonogram prezentacji:

17:30 – Otwarcie drzwi - Od tego momentu będziecie mogli korzystać ze wszystkich atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy. Pod okiem trenerów sprawdzicie się w żonglerce piłką, będziecie mogli spróbować swoich sił na mechanicznym byku, czy stanąć w szranki z profesjonalnym graczem FIFA 20. Na najmłodszych będą czekać dmuchańce, stanowiska gier i zabaw, a to wszystko z czerwono-niebieskimi barwami na buziach.
19:00 – Prezentacja Akademii - Pierwsza część wydarzenia, w której przybliżymy działalność Akademii Raków. Kibiców pozna m.in. dyrektor Marek Śledź, czyli człowiek odpowiadający za system szkolenia czerwono-niebieskich diamentów.    
20:00 – Prezentacja I Drużyny - Na scenie pojawią się Wasi ulubieńcy z boisk PKO Ekstraklasy, czyli pierwsza drużyna Rakowa Częstochowa. Podopieczni trenera Marka Papszuna przybędą na spotkanie z kibicami prosto z obozu przygotowawczego na Cyprze.  
20:45 - Prezentacja Kibiców - Właściwa część wydarzenia, czyli to, na co piłkarze czekają najbardziej! Możliwość spotkania się z Wami twarzą w twarz, rozmowa, uścisk dłoni, wspólne zdjęcie, a to wszystko w rodzinnej i serdecznej atmosferze.

Imprezę poprowadzi DJ Ucho. Wstęp wolny.

Źródło: Biuro Prasowe RKS Raków Foto: astar.czest.pl / Łukasz Kulig

REKLAMA