REKLAMA
REKLAMA

Klasa „A”: Zmiana Lidera w II grupie!

Udostępnij :
MG_1382

W weekend rozegrano 22 kolejkę Klasy „A”. W I grupie drużyny znajdujące się na podium zgodnie remisowały swoje mecze. Lot Konopiska podzielił się punktami z Okszą Łobodno, Ajaks Częstochowa z Liswartą Popów, a Płomień Czarny Las z Orlikiem Blachownia. Stratę do czołówki odrobiła drużyna Gromu Cykarzew i teraz traci zaledwie dwa punkty do Vicelidera tabeli. […]

W weekend rozegrano 22 kolejkę Klasy „A”. W I grupie drużyny znajdujące się na podium zgodnie remisowały swoje mecze. Lot Konopiska podzielił się punktami z Okszą Łobodno, Ajaks Częstochowa z Liswartą Popów, a Płomień Czarny Las z Orlikiem Blachownia. Stratę do czołówki odrobiła drużyna Gromu Cykarzew i teraz traci zaledwie dwa punkty do Vicelidera tabeli.

Zobacz wszystkie wyniki 22 kolejki oraz aktualną tabelę Klasy „A” gr. I

W II grupie doszło do ciekawego pojedynku pomiędzy liderem ze Starczy, a „Rycerzami Wiosy” drużyną Sparty Szczekociny. Tym razem lepszy okazał się zespół ze Szczekocin, pokonując gospodarzy 1:2. Stratę punktów przez Czarnych wykorzystali zawodnicy Unii Rędziny, którzy pokonali drużynę z Kamienicy Polskiej 3:1 i dzięki temu wskoczyli na pozycję lidera tabeli.

Zobacz wszystkie wyniki 22 kolejki oraz aktualną tabelę Klasy „A” gr. II

Źródło: własne

REKLAMA